АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Митники не пропустили гуманітарну допомогу з Німеччини

Митники не пропустили гуманітарну допомогу з Німеччини
Митники не пропустили гуманітарну допомогу з Німеччини

Громада міста Віттенберг (Німеччина) всім містом зібрали допомогу для України, про збір було озвучено в місцевому ЗМІ. В посольстві їм повідомили про те, що в Україні потрібно знайти волонтерську організацію, яка буде готова все це прийняти, отримати від організації підтвердження і везти в Україну. 100 упаковок одягу, взуття, речей для дому та медикаментів затримали митники на українській стороні на кордоні Краківець. Громадянин Німеччини Kendi Franke разом з дружиною українкою та друзями провели на кордоні весь день. Громада відгукнулась після звернення Порошенка до уряду Німеччини про допомогу нашій армії.

Після проведеного дня на митниці з повним доглядом речей і купою пояснень, машини не пропустили і опломбували. ЯК пояснити громаді з Європи що без хабаря краківецьку митницю не пройти, і немає нічого святого у митників які там працюють.. У нашій країні ВІЙНА, і коли громади українців у всьому світі намагаються допомогти, так мовити "з миру по нитці" все зупиняється на кордоні! Це відбувалось 17 березня, митник Роман був на зміні і спілкувався з волонтерами (067 725 3135). Коли президент просить країни Європи про допомогу а митниця її блокує, то мабуть варто гаранту спочатку з митниками домовитись?

Kendi Franke весь безлад знімкував, зняв відео і відправив журналістам у Віттенберг, ця історія за день набула розголосу у цьому містечку. Як ви думаєте, після такої ситуації буде бажання ще допомагати?

Kendi Franke, який з дружиною привезли цю допомогу, в неділю потрібно повертатись додому. Мабуть прийдеться забрати ці речі назад, і повернути їх власникам? Пояснити ситуацію на митниці?

А можливо митнику Роману вручити повістку?

Те, що на волонтерах тримається ця війна, це не таємниця. Одне прохання, якщо не можете допомогти, то хоч не заважайте!!! Не витрачайте наш час на блокування "ваших" митниць, бо буде на війні як на війні!

Наталя Перцович, м. Івано-Франківськ

briz.if.ua


Теги статьи: Гуманитарная помощь

Дата и время 20 марта 2015 г., 08:58     Просмотры Просмотров: 5978
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.08274