Як зростуть комунальні тарифи з квітня - інфографіка

Як зростуть комунальні тарифи з квітня - інфографіка
Як зростуть комунальні тарифи з квітня - інфографіка

Як "поважчає" платіжка, якщо наберуть чинності нові тарифи(нехай і поступово - з урахуванням того, що нинішній отопсезон закінчується, а новий почнеться через півроку.1956_1426753770___-15.jpg (70.23 Kb)

Згідно нашим підрахунками, в опальваюльний псезон "комуналка", порівняно з минулим роком, подорожчає майже вдвічі - на 88%, так як з 1 квітня зростуть ціни на все: електроенергія - на 20%, тепло на 73%, гаряча вода - на 57%,газ- уп’ятеро. А тепер ще й підвищення на 25% плати за воду!

"Зростання платежів навіть на 1% знижує збирання на 0,2%. Виходить, при зростанні на 88% перестануть розраховуватися за компослуги 18% мешканців, або кожен шостий", - підрахував директор енергопрограм Центру світової економіки і міжнародних відносин НАНУ Валентин Землянський.

Влада впевнена, що обвалу платежів не буде. "Тим, хто не може платити за низьких доходів, держава допоможе субсидіями - на це у держбюджеті є 25 млрд грн. З травня, разом з платіжками за квітень, кожне домогосподарство отримає два бланка: заява на оформлення субсидії та форму декларації o доходи. Їх треба заповнити та надіслати в орган Мінсоцполітики за місцем проживання. Кому призначена субсидія, ee нарахують", - роз’яснив міністр Павло Розенко.

businessua.com

Дата и время 20 марта 2015 г., 09:14     Просмотры Просмотров: 3671