АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 2°C
Днепр: 2°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 1°C
Львов: 1°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 1°C
Ровно: 2°C

Терористи більше не отримають ніякої готівки від Суркова

Терористи більше не отримають ніякої готівки від Суркова
Терористи більше не отримають ніякої готівки від Суркова

Новини з Луганська від наших. Пишуть друзі, які знаходяться на окупованих територіях. Я зовсім трохи підредагував, а по суті текст не мій. Думаю, багатьом буде цікаво.

У Луганськ приїжджав Сурков і погрожував, що більше ніякого налу не буде, тільки безнал, тому запускайте банк. Але Плотницкий може хіба що горілчану лінію запустити, тому їм знову «в останній раз» видали гроші для людей з розрахунку «по 1000 на людину».

Але навіть сувору догану не допоміг — ну не можуть вони по-іншому. Плотницкий і Ко знову все слеенерілі, внаслідок чого були викликані до Москви на килим. Тому раніше анонсовані виплати пенсіонерам за жовтень «тимчасово припинені». Все це не афішується зі зрозумілих причин.

Самий серйозне питання для них — дерибан гуманітарки. Все, що їх цікавить — це як розділити її з козачої братвою, а не кому і як роздати. Хоча з гуманітарки щось все ж дістається інвалідам війни та ще парі нечисленних категорій. Дітей годують у школі — всі скаржаться, що це баланда. Одиноким матерям та дітям-інвалідам не дають нічого — заявили, що така категорія не передбачена в «ЛНР». У вас, мовляв, повинен бути чоловік і він повинен утримувати дітей — так відповіли тим, хто намагався ходити і вимагати. Безпосередньо мама дитини-інваліда розповідала.

У понеділок на нараді з медицини оголосили про закриття багатьох медустанов… Подробиці: дитячі установи закривають взагалі всі, крім обласної лікарні і ще однієї якоїсь (її теж сильно урізають), всіх виганяють на вулицю. Частина дорослих теж. Це не по місту, а взагалі по «ЛНР».

За ВУЗам — про дипломи з Росією (як ми і припускали) не домовився НІХТО. У викладачів паніка. Вони розуміють, що якщо навесні не видадуть дипломи, студенти почнуть розбігатися. Тільки проблема ще серйозніше — ВНЗ теж чекає доля лікарень, вже готується рішення. Це рік тому їм (проросійським пропагандистам) лікарі-вчителі та інші бюджетники потрібні були, а зараз це відпрацьований матеріал, по суті навіть зайвий.

«Сертифікованим» валютникам наказано тримати завищений курс штучно (бензин, до речі, теж). Офіційний курс рубля по оголошеної ними «мультивалютної системі» дорівнює 0.35. Тобто, за 1 рубль магазини та інші «установи» дають 0.35 грн. У валютників курс вище — 0.42. Зрозуміло, що є дефіцит гривні через практично зупиненого товарообігу з «материкової» України і багато рублів через зарплат російських військових всіх мастей. Саме на їхніх зарплатах і тримається оборот готівки — фактично, цей оборот єдина основа «економіки» «ЛНР».

Все частіше спостерігається ситуація, коли навіть стовідсоткові Сепар кажуть: мовляв, як це не прикро визнавати, але поки Україна не повернеться, толку не буде! Так уже нехай швидше!

divannaya-sotnya.com.ua


Теги статьи: Владислав СурковЛуганскТеррористы

Дата и время 20 марта 2015 г., 09:19     Просмотры Просмотров: 4691
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Захарченко: «ДНР» разработало оружие, способное уничтожить ВСУ
Народ в Луганске за три года правления "новороссов" сильно обездолился, – блогер
Омолаживают "армию": стало известно, как в "Л/ДНР" набирают наемников из местных

Звонят среди ночи и выводят деньги со счета. Новая афера с карточками Приватбанка
Предательница из «спецназа Генпрокуратуры ДНР» умерла мучительной смертью
Луганск согласен вернутся в Украину: что-то намечается

Защитить от Плотницкого:"министр ЛНР» обратился к Путину
Главарь «ДНР» Захарченко наградил российского генерала
Другого пути нет: Плотницкий сделал громкое заявление по возвращению в состав Украины

В «ЛНР» против Плотницкого взбунтовался еще один «министр»
По требованию Украины: террористы "ЛНР" согласились переименовать "республику"
Через жесткий кастинг: боевики сообщили, как попасть в батальон «Сомали»

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.063886