АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 4°C
Днепр: 5°C
Одесса: 6°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 3°C
Львов: 2°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Росія побоюється,що першу втратить окуповану у 1940 році Карелію

Росія побоюється,що першу втратить окуповану у 1940 році Карелію
Росія побоюється,що першу втратить окуповану у 1940 році Карелію

Країни Заходу, незважаючи на санкції, продовжують виявляти цікавість до прикордонного співробітництва з Росією, заявив секретар Радбезу РФ Микола Патрушев на нараді в Петрозаводську з питань облаштування держкордону. 

«Сьогодні наші зарубіжні партнери, незважаючи на політику санкцій та стримування Росії, продовжують проявляти інтерес до взаємовигідної прикордонного співробітництва», — зазначив він, передає ТАСС.

Секретар Радбезу заявив про необхідність приділяти більше уваги на республіканському рівні реалізації додаткових заходів щодо зниження соціальної та міжнаціональної напруженості серед населення прикордонних територій, в тому числі з урахуванням міграційного чинника.

Патрушев констатував зростання впливу фінських націоналістів на Росію через неурядові організації Карелії. «На тлі зростання антиросійської риторики з боку країн Заходу відзначається активізація націоналістичних і реваншистських громадсько-політичних організацій Фінляндії. Зростає їх вплив через ряд вітчизняних НУО на населення Карелії», — заявив Секретар Ради безпеки РФ.

На думку Патрушева, для карельського прикордоння залишаються проблемними питання, пов’язані з малою заселеністю, відтоком економічно активного населення та молоді.

Нагадаємо, що Карелія межує з Фінляндією на північному заході Росії, а в результаті війни 1940 СРСР отримала прикордонні райони Карелії.

divannaya-sotnya.com.ua


Теги статьи: РоссияКарелия

Дата и время 20 марта 2015 г., 09:52     Просмотры Просмотров: 2405
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.119418