АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 9°C
Днепр: 11°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 8°C
Львов: 14°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 13°C
Ровно: 14°C

Як отримати субсидію? 10 нововведень

Як отримати субсидію? 10 нововведень
Як отримати субсидію? 10 нововведень

Із 1 травня набирає чинність постанова, яка дозволяє українцям отримувати субсидії за полегшеною схемою. Субсидії призначатимуть на 12 місяців, а продовжуватимуться автоматично.

1. Субсидії призначатимуться не на підставі довідки про доходи, а на підставі податкової декларації. Згідно з новими правилами, дохід буде враховуватися разом із податками.

2. Субсидія надаватиметься не на опальний період, а на 12 місяців від моменту звернення.

3. Субсидії зможуть отримувати родини, в яких є працездатні непрацюючі особи.

4. Знятий ряд обмежень по майновому стану. Раніше родина, у якої було дві квартири, дача, два автомобілі, або якщо родина здавала житло в оренду, то вона не мала право на субсидії. Зараз ці обмеження зняті.

5. Молоді сім’ї, які проживають не за місцем реєстрації, теж зможуть отримувати субсидії. Для цього потрібно надати договір про оренду житла.

6. Субсидія надається за місцем реєстрації і за місцем фактичного проживання. Зараз субсидії надаються не родині, а домогосподарству.

7. Раніше пенсіонери мали право отримати субсидії, якщо послуги перевищили 10% доходу. Нині довідки про доходи не потрібні.

8. При першому зверненні для отримання субсидій потрібно лише два документи: звернення та декларація про доходи та витрати. Домогосподарство вказує доходи всіх членів. Субсидії призначаються на підставі цих даних. Однак виникає відповідальність за надану інформацію. Якщо людина має два місця роботи і не вказує це, її можуть покарати.

9. Тепер доходи будуть ураховуватися без податків, тобто чистий дохід. Раніше для оформлення субсидій брались доходи за останні шість місяців, тепер братимуться доходи за попередній календарний рік.

10. Якщо домогосподарство має середньомісячний дохід за рік на одну особу дорівнює двом прожитковим мінімумам (один прожитковий мінімум – 1176 грн.), то сім’я сплачує за комунальні послуги 15% доходу. Якщо дохід зростає, то відсоток зростає, якщо дохід зменшується, відсоток зменшується. Якщо дохід сім’ї складає один прожитковий мінімум, то така родина буде сплачувати 7,5% послуг.

Уряд планує максимально розширити кількість людей, які можуть претендувати на субсидії. Зараз 7% українців користуються субсидіями, але передбачають, що кількість таких громадян збільшиться.

tvoemisto.tv


Теги статьи: Субсидия

Дата и время 20 марта 2015 г., 12:34     Просмотры Просмотров: 10728
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054369