АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -1°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -2°C
Львов: 1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

НБУ надав банку «Фінанси та редит» черговий транш стабкредиту

НБУ надав банку «Фінанси та редит» черговий транш стабкредиту
НБУ надав банку «Фінанси та редит» черговий транш стабкредиту

За даними НБУ, на початку березня він надав банку «Фінанси та кредит» черговий транш стабілізаційного кредиту на 70 млн грн під заставу майнового комплексу та корпоративних прав.

Нагадаємо, що в лютому банк «Фінанси та кредит» отримав від НБУ стабкредит на 276 млн грн (також під заставу майнового комплексу та корпоративних прав). Загалом регулятор пообіцяв виділити фінустанові стабкредити на 700 млн грн.

За даними Асоціації українських банків, за підсумками січня депозитний портфель фізосіб у банку «Фінанси та кредит» зменшився на 161 млн грн (-1,1%), а юросіб – на 100 млн грн (-1,4%).

За даними прес-служби банку «Фінанси та кредит», 21 квітня мають відбудитися позачергові загальні збори акціонерів банку. На порядок денний буде винесено питання про збільшення статутного капіталу Банку шляхом додаткового випуску акцій існуючої номінальної вартості за рахунок додаткових внесків.

Також повідомлялося, що в березні 2015 року акціонери банку «Фінанси та Кредит» завершили внесення 616,4 млн.грн. до статутного капіталу банку, таким чином збільшивши його на 22% - до 3 416,4 млн. грн. Рішення про збільшення капіталу шляхом додаткового випуску акцій було прийнято на зборах акціонерів у жовтні 2014 року.

finbalance.com.ua


Теги статьи: НБУФинансы и кредит

Дата и время 20 марта 2015 г., 18:50     Просмотры Просмотров: 4351
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.25155