АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: -3°C
Днепр: -2°C
Одесса: 4°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -3°C
Львов: 6°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 5°C
Ровно: 4°C

Харків’яни масово записуються в Добровольчий український корпус «Правого сектору»

Харків’яни масово записуються в Добровольчий український корпус «Правого сектору»
Харків’яни масово записуються в Добровольчий український корпус «Правого сектору»

У Харкові оголошено набір в 15-й резервний батальйон ДУК «Правий сектор».

Його командир з позивним «Самурай» розповів на прес-конференції, з кого комплектують підрозділ. «Формуємо батальйон з добровольців. Звідки вони будуть — це вже не має значення. Критерії відбору різні: за медичними показаннями, вікові обмеження, обмеження з підготовки. Але весь відбір проходить з індивідуальним підходом. Від того, з яким рівнем людина приходить, залежить, в який підрозділ його визначать. Основними якостями бійців нашого батальйону є передусім патріотичність, готовність стати на захист свого будинку і власної країни. Чомусь так складається, що люди готові йти в добровольчий батальйон, який не має ніякого статусу. Адже ми не отримуємо зарплату і жодного визнання з боку держави», — поінформував «Самурай».

Начальник штабу 15-го резервного батальйону «Серго» підкреслив: «Ми не очікували такої популярності серед харків’ян. Думали, все буде набагато складніше. Створення батальйону почалося з розпорядження Дука, і вже тут харків’яни дуже добре відгукнулися. Поки не вирішені деякі організаційні питання, тому нам доводиться гальмувати власну мобілізацію. Люди готові вступати, знову ж таки це люди, які з яких-небудь причин не хотіли потрапити під мобілізацію ВСУ, але в «Правий сектор» вони йдуть із задоволенням».

Враховуючи близькість кордону і специфічність Харкова, в «ПС» працюють на запобігання провокацій. За словами «Самурая», відсіювати диверсантів допомагає служба безпеки «Правого сектора» і контррозвідка. Людина, яка приходить в ДУК, ретельно перевіряється.

«Найголовніша характеристика, — упевнений« Серго », — це поведінка на полі бою. І планується, що всі наші бійці будуть проходити підготовку і брати участь у гарячих точках. Там будуть складатися останні враження. Зараз ми взаємодіємо і шукаємо шляхи роботи з владою. І будемо працювати там, де будемо корисні. Для нас немає різниці: складна ділянка чи ні — ми будемо стояти там, де ми потрібні».

У контексті демобілізації «Самурай» розповів, як вона торкнеться бійців Дука: «Демобілізація для «Правого сектора» з розряду цікавих питань, тому що батальйон складається з добровольців. Важливо те, що люди добровільно прийшли і покладають на себе обов’язки, виконують певні правила, підкоряються наказам командира. І якщо доброволець висловить бажання демобілізуватися, то він може зробити це в будь-який момент — примушувати ніхто не буде. По загальній демобілізації Дука буде виносити розпорядження керівництво». 

divannaya-sotnya.com.ua


Теги статьи: ХарьковПравый сектор

Дата и время 20 марта 2015 г., 19:03     Просмотры Просмотров: 7476
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.116118