АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 7°C
Харьков: 9°C
Днепр: 12°C
Одесса: 11°C
Чернигов: 5°C
Сумы: 6°C
Львов: 7°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 9°C
Ровно: 9°C

«Барс» у Нових Петрівцях їстиме хліб рідної фірми радниці Табалова

«Барс» у Нових Петрівцях їстиме хліб рідної фірми радниці Табалова
«Барс» у Нових Петрівцях їстиме хліб рідної фірми радниці Табалова

Військова частина 3027 Внутрішніх військ України  24 лютого за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Черкасихліб ЛТД» на постачання хліба на 705 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Поставку треба здійснити у місця дислокації військової частини – місто Ірпінь та село Нові Петрівці Київської області, де знаходиться резиденція «Межигір’я» екс-президента Віктора Януковича.

Військова частина 3027 («Барс») виконує завдання в умовах надзвичайного стану, забезпечує безпеку вищих посадових осіб, вивчає та аналізує інформацію про прояви терористичної та озброєної організованої злочинної діяльності, бере участь у спецопераціях знешкодження озброєних злочинців та ін.

Власницею «Черкасихліб ЛТД» до листопада 2013 року була Наталія Старікова, депутат Черкаської обласної ради від ВО «Батьківщина», керівник Черкаського обласного осередку «Фронту Змін». Сьогодні фірма зареєстрована на Аллу Кириченко. Незмінним директором залишається Олена Татаринова.

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «Кіровоградхліб» Валентини Петрової, яка відома як керівник ПрАТ «Паляниця». Співвласник «Паляниці» Юрій Дахно працював директором у ПрАТ «Формула» народного депутата Олександра Табалова. У групі компаній «Формула смаку», підконтрольній Табаловим, працює радником вищезгадана депутатка Наталія Старікова.

Олександр Табалов та його син Андрій відомі як перші «тушки» Верховної ради 7 скликання. Обравшись за списками «Батьківщини», вони згодом відмовилися увійти в парламентську опозиційну фракцію. Сама Старікова заявила, що вважає цей крок неправильним, однак бізнес Табалових оцінює позитивно і в разі свого звільнення готова розпочати власну справу. Після втечі Януковича з України Табалови ввійшли у нову правлячу коаліцію.

Наші гроші


Теги статьи: ВВУТабаловЧеркасихліб

Дата и время 04 марта 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 8771
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.10217