АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 18°C
Львов: 17°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

УКРАЇНА ВИЗНАЛА АНЕКСІЮ ? УКРАЇНА ПОВЕРНУЛА В КРИМ КАРТИНИ АЙВАЗОВСЬКОГО І ШИШКІНА З МУЗЕЇВ УКРАЇНИ

УКРАЇНА ВИЗНАЛА АНЕКСІЮ ? УКРАЇНА ПОВЕРНУЛА В КРИМ КАРТИНИ АЙВАЗОВСЬКОГО І ШИШКІНА З МУЗЕЇВ УКРАЇНИ
УКРАЇНА ВИЗНАЛА АНЕКСІЮ ? УКРАЇНА ПОВЕРНУЛА В КРИМ КАРТИНИ АЙВАЗОВСЬКОГО І ШИШКІНА З МУЗЕЇВ УКРАЇНИ

Колекція Сімферопольського художнього музею, включаючи картини Івана Айвазовського та Івана Шишкіна, яка експонувалися в українських музеях до возз’єднання півострова з Росією, в повному обсязі повернулася до Криму. Про це повідомила міністр культури Криму Аріна Новосельська на сесії кримського парламенту, передає РІА Новини.

За її словами, за кілька днів до кримського референдуму стало відомо, що частина колекції Сімферопольського художнього музею, оціненого в мільярди рублів, знаходиться на виставках Мелітополя, Одеси та Києва.

«Це безцінні ікони, шедеври Айвазовського і Шишкіна, і ця колекція могла бути втрачена Кримом назавжди. Тільки завдяки самовідданим діям друзів кураторів кримської культури, нашим колегам і друзям на Україну, вдалося немислимим чином, як у фільмах про розвідників, повернути цю колекцію до фондів музею », - сказала Новосельська.

Музею, зокрема, належить полотно Айвазовського «Морський вид з островом» і робота Шишкіна «Лісова порубка» (етюд до картини «Рубка лісу»).

Крим і знаходиться на Кримському півострові місто Севастополь стали російськими регіонами. 16 березня 2014 був проведений референдум, в ході якого більше 90 відсотків учасників проголосували за возз’єднання з Росією. Указ про входження Криму і Севастополя до складу Росії президент Володимир Путін підписав 18 березня.

viche.net.ua


Теги статьи: Крым

Дата и время 21 марта 2015 г., 10:28     Просмотры Просмотров: 3333
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.07122