АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 24°C
Харьков: 27°C
Днепр: 28°C
Одесса: 30°C
Чернигов: 23°C
Сумы: 26°C
Львов: 24°C
Ужгород: 27°C
Луцк: 25°C
Ровно: 26°C

А слона і не помітили

А слона і не помітили
А слона і не помітили

Переглядаючи програму «Наші гроші» від 9 березня мимоволі виникає думка, що неупереджені та непідкупні журналісти проекту і каналу ZIK, як кажуть, слона і не помітили.

Даремно репортери сконцентрувались суто на київській та донецькій складовій схеми, забуваючи, що усі найвеличніші та найганебніші процеси в Україні починаються зі Львова.

Ще одним фактом, який свідчить про створення програми під конкретні прізвища та  суто для підняття питання про «дорогу» всім київську землі, є те, що у ній зовсім не розглянуто фактор ринку «Столичний», який став предтечею усього великого «дєрєбану».

А дияволи, кажуть, якраз і ховається у дрібницях.

Спостережливий читач, особливо з Правобережної України, склавши докупи інформацію про Львів та великий ринок с/г продукції відразу розуміє, що йдеться про «Шувар», а, відтак, про одіозного Романа Федишина.

Для тих, хто не в курсі, або не хоче чи не вважає за потрібне розібратися у схемі під цим кутом зору – розповідаємо. Роман Федишин–відомий своїм неоднозначним минулим підприємець, один з найбагатших бізнесменів Львова.

Слід віддати належне, що у сучасних реаліях він знайшов свою нішу. Нею стали гуртові ринки сільськогосподарської продукції. Відпрацювавши схему на львівському «Шуварі», він взявся поширювати її в Україні.

І тут уважний читач знову зможе зробити потрібний висновок і відразу зрозуміє, як особа з неоднозначним минулим та неабияким хистом до великого бізнесу могла проявити себе у реаліях часів Януковича.

Так виникли «шувароподібні» ринки у Донецьку, але найбільш рафінованою та масштабною була схема у столиці, яка і отримала просту але величну назву – ринок «Столичний». Чи був сам Роман Федишин ініціатором афери? Скоріше ні, але бенефіціарієм, партнером і користоотримувачем- однозначно.

Схематично прослідкуємо процес, особливо звернувши увагу на, вже знайомі нам, прізвища.

Отож, для створення нового ринкуу КиєвіФедишинзаснував у Києві ТОВ "Аграрний маркетинговий центр", який і став фундатором «Столичного».

Заснував, здавалось на порожньому місці, у червні 2010 року,але вже в жовтні того ж року Міністерство аграрної політики на чолі з Миколою Присяжнюкомнадало йому статус оптового ринку сільгосппродукції.

Завдячуючи цьому, у 2010-2011 рр. "Столичний" отримав з бюджету майже 110 млн грн., що дозволило ринку почати роботу в середині 2011 року.

Та вже не на порожньому місці, а на 160 га на Кільцевій дорозі на, вже згаданих у програмі, землях агрокомбінату «Пуща Водиця».

У 2012 році, коли ринок розгорнув діяльність,з’явився Юрій Іванющенко. В результаті банального, але жорсткого «віджиму»,Федишин втрачає контроль над «Аграрним маркетинговим центром», оскількидо складу його власників була введена фірма GoodlightCapitalLimited, яка володіла 70% -ою часткою у вказаному ТОВ, що рівносильно 54,25% акцій самого ринку «Столичний».

Чи була це плата за участь у всеукраїнських «державотворчих» процесах часів Януковича, чи дозвіл на продовження та розширення діяльності на інших землях згаданого агрокомбінату – невідомо. Але після усіх перепитій зі зміною влади ринок продовжує працювати. Присяжнюк та Іванющенко під прицілом правоохоронних органів, а Федишиндалі при своїх ділах і не потрапляє навіть на перо правдолюбних журналістів програми Наші гроші та телеканалу ZIK, який, до речі, теж зі Львова, але то вже зовсім інша історія.

Олег Андрусенко

АНТИКОР


Теги статьи: Рынок СтоличныйЕнакиевский ЮраИванющенкоФедишин

Дата и время 21 марта 2015 г., 11:00     Просмотры Просмотров: 4864
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Экс-регионалы в вышиванках нагло и цинично продолжают грабить Донбасс — Денис Казанский
Новый «смотрящий» Одессы Игорь Учитель
Юрий Родин и Банк Пивденный

Смотрящий Вадим Столар снова подставил мэра Кличко
Родин Юрий: великий комбинатор из банка «Пивденный». Часть 2
Юрий Родин: великий комбинатор из банка «Пивденный»

Сирийский оккупант Аднан Киван: хронология одесского сепаратизма
Чернігівську ОДА може очолити одіозний депутат від БПП па поплічник Юри Єнакієвського Валерій Давиденко
Тайная стратегия винокура Павла Климца: как стать миллиардером на ворованном у государства спирте

Игорь Черкасский свел счет или невероятная карьера смотрящего за потоками
Африканские технологии рейдерства от «банковского потрошителя» Юрия Кириллова
Лещенко: Ахметову, Коломойскому и Фирташу запретили въезд в США

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05811