АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 8°C
Харьков: 12°C
Днепр: 13°C
Одесса: 13°C
Чернигов: 6°C
Сумы: 11°C
Львов: 8°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 6°C
Ровно: 7°C

А слона і не помітили

А слона і не помітили
А слона і не помітили

Переглядаючи програму «Наші гроші» від 9 березня мимоволі виникає думка, що неупереджені та непідкупні журналісти проекту і каналу ZIK, як кажуть, слона і не помітили.

Даремно репортери сконцентрувались суто на київській та донецькій складовій схеми, забуваючи, що усі найвеличніші та найганебніші процеси в Україні починаються зі Львова.

Ще одним фактом, який свідчить про створення програми під конкретні прізвища та  суто для підняття питання про «дорогу» всім київську землі, є те, що у ній зовсім не розглянуто фактор ринку «Столичний», який став предтечею усього великого «дєрєбану».

А дияволи, кажуть, якраз і ховається у дрібницях.

Спостережливий читач, особливо з Правобережної України, склавши докупи інформацію про Львів та великий ринок с/г продукції відразу розуміє, що йдеться про «Шувар», а, відтак, про одіозного Романа Федишина.

Для тих, хто не в курсі, або не хоче чи не вважає за потрібне розібратися у схемі під цим кутом зору – розповідаємо. Роман Федишин–відомий своїм неоднозначним минулим підприємець, один з найбагатших бізнесменів Львова.

Слід віддати належне, що у сучасних реаліях він знайшов свою нішу. Нею стали гуртові ринки сільськогосподарської продукції. Відпрацювавши схему на львівському «Шуварі», він взявся поширювати її в Україні.

І тут уважний читач знову зможе зробити потрібний висновок і відразу зрозуміє, як особа з неоднозначним минулим та неабияким хистом до великого бізнесу могла проявити себе у реаліях часів Януковича.

Так виникли «шувароподібні» ринки у Донецьку, але найбільш рафінованою та масштабною була схема у столиці, яка і отримала просту але величну назву – ринок «Столичний». Чи був сам Роман Федишин ініціатором афери? Скоріше ні, але бенефіціарієм, партнером і користоотримувачем- однозначно.

Схематично прослідкуємо процес, особливо звернувши увагу на, вже знайомі нам, прізвища.

Отож, для створення нового ринкуу КиєвіФедишинзаснував у Києві ТОВ "Аграрний маркетинговий центр", який і став фундатором «Столичного».

Заснував, здавалось на порожньому місці, у червні 2010 року,але вже в жовтні того ж року Міністерство аграрної політики на чолі з Миколою Присяжнюкомнадало йому статус оптового ринку сільгосппродукції.

Завдячуючи цьому, у 2010-2011 рр. "Столичний" отримав з бюджету майже 110 млн грн., що дозволило ринку почати роботу в середині 2011 року.

Та вже не на порожньому місці, а на 160 га на Кільцевій дорозі на, вже згаданих у програмі, землях агрокомбінату «Пуща Водиця».

У 2012 році, коли ринок розгорнув діяльність,з’явився Юрій Іванющенко. В результаті банального, але жорсткого «віджиму»,Федишин втрачає контроль над «Аграрним маркетинговим центром», оскількидо складу його власників була введена фірма GoodlightCapitalLimited, яка володіла 70% -ою часткою у вказаному ТОВ, що рівносильно 54,25% акцій самого ринку «Столичний».

Чи була це плата за участь у всеукраїнських «державотворчих» процесах часів Януковича, чи дозвіл на продовження та розширення діяльності на інших землях згаданого агрокомбінату – невідомо. Але після усіх перепитій зі зміною влади ринок продовжує працювати. Присяжнюк та Іванющенко під прицілом правоохоронних органів, а Федишиндалі при своїх ділах і не потрапляє навіть на перо правдолюбних журналістів програми Наші гроші та телеканалу ZIK, який, до речі, теж зі Львова, але то вже зовсім інша історія.

Олег Андрусенко

АНТИКОР


Теги статьи: Рынок СтоличныйЕнакиевский ЮраИванющенкоФедишин

Дата и время 21 марта 2015 г., 11:00     Просмотры Просмотров: 4930
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Шепелев прослушивал Иванющенко
«Азовмаш» хочет избавиться от государственных кредиторов
Армен Саркисян «Горловский»: жизненный путь одиозного бандита

Иванющенко через суд хочет вернуть свои активы в Швейцарии
Олигарх Иванющенко пытается разблокировать свои счета в Швейцарии
Запасается луком: Соратника Януковича заметили на киевском базаре

Банк «Альянс» как альянс донецких жуликов
Беспредел по-донецки от Ивана Абрамова: все, что надо знать о «смотрящем» Юры Енакиевского
Аврамовы привлекли к захвату власти в Таировской ОТГ правую руку Юры Енакиевского Армена Горловского

ГПУ Луценко должна не пиар-ролики снимать, а показывать осужденных топ-преступников – Гнап
«Смотрящий» от бандита Олег Недава: чем занят подельник Юры Енакиевского в украинском парламенте
Порошенко ведет Украину к утилизации – политолог

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.055182