АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Семенченко в пух и прах разнес отмазки власти насчет российского угля. Блокада продолжается

Семенченко в пух и прах разнес отмазки власти насчет российского угля. Блокада продолжается
Семенченко в пух и прах разнес отмазки власти насчет российского угля. Блокада продолжается

Бывший народный депутат Семен Семенченко сегодня утром привел в Фейсбуке еще ряд убедительных аргументов, доказывающих неубедительность оправданий Андрея Геруса о якобы необходимости поставок российского угля в Украину.

Блокада торгівлі російським вугіллям — на користь Україні! Вчора я написав першу частину відповіді народному депутату від правлячої партії Andriy Gerus. У ній детально розписані цілі і завдання Блокади, а також хто насправді її здійснює. Закінчив тим, що ми всі чекаємо від Уряду план заходів і чіткі терміни, коли Україна відмовиться від рос вугілля.

В очікуванні подібного плану роблю кілька пропозицій від шахтарів і працівників збагачувальної фабрики.

1. Якщо Уряду не вистачає вугілля марки Г, то можна провести розслідування і з’ясувати, з якої причини і хто «забув пиж в системі охолодження Хмельницької АЕС». Саме цю причину пан Герус вказує в якості відправної точки, після якої «автоматично зупинився блок Хмельницької АЕС і знадобилося замістити дефіцит електроенергії» закупівлею російського вугілля у країни агресора.

Звичайно ж, все це було забуто випадково)))) Але періодичність цих «випадковостей» явно вимагає проведення розслідування.

2. Якщо Уряду не вистачає вугілля марки Г, то його тимчасово можна закуповувати в Польщі або в будь-якій країні світу, яка не воює з Україною.

3. Якщо Уряду не вистачає вугілля марки Г, то можна запропонувати ДТЕК Ахметова припинити гнати на експорт електроенергію, на вироблення якої витрачається кількість українського вугілля порівнянна з кількістю дефіцита.

Аргумент — «Не цивілізовано забороняти» — не аргумент. Хіба торгувати з ворогом під час війни в якій гинуть українці — цивілізовано? Фінансувати вугільну галузь агресора — цивілізовано?

4. Наступне. Пан Герус пише, що «високий рівень золи не дозволяє спалювати вугілля Львівського і Волинського вугільного басейну на ТЕС». І тому нібито необхідно змішувати наше вугiлля з російським.

Нагадую пану Герусу, що операція з видалення негорючих частин з гірської маси називається «збагачення». Фабрика в Червонограді називається «збагачувальна». Тому якщо ви спробуєте не “змішувати” вугілля країни агресора з українським вугіллям, а збагачувати українське вугілля, то його приймуть на будь-якій українській ТЕС. Вони під це вугілля і будувалися.

Я можу вказати ще масу прикладів, як уряд може покрити дефіцит електроенергії, не починаючи фінансування вугільної галузі країни агресора. Але пан Герус все це знає. Та це й не мій обов’язок.

Все це — позиція профільних профспілок, колективів державних вугільних підприємств, депутатів обласних, міських, районних рад. Але це все пожежні методи.

ГОЛОВНЕ — фінансувати державну вугільну галузь не за залишковим принципом, а вкладати гроші в нове обладнання шахт, запустити ті шахти, які давно стояв готові, але десятиліттями не запускаються, і уявити нарешті, що такої країни як РФ не існує на карті світу. Забудьте про її вугілля. Мы чекаємо від Уряду заходів і чіткі терміни, коли Україна відмовиться від нього.

А поки блокада триває. Тому що наша мета — змусити українську владу нарештI звернути увагy на українську вугільну галузь і домогтися енергетичної незалежності України під час війни. Хоча б на шостий рік.

Слава Україні!

economics-prorok.com


Теги статьи: Львовская областьУгольблокадаГерус АндрейСеменченко Семен

Дата и время 25 сентября 2019 г., 16:35     Просмотры Просмотров: 594
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Экс-нардеп Ляшко дрался с Герусом в куртке за 162 тысячи
Никакие возмещения от Ляшко не хочу. Единственное, что бы я хотел, чтобы он сказал, чей заказ выполнял, - Герус
Символ господства оккупантов: ВСУ показали суть "русского мира" в трагичных фото

Березовец объяснил, почему Зеленский уволил Геруса
Кремль дозволив Ахметову відновити імпорт вугілля з Росії, Коломойському дали 4% від бажаного
Во Львовской области автомобиль столкнулся со школьным автобусом

Герус дозволив іморт електроенергіі з Росії, виробленної з вугілля з ОРДЛО, - екс-нардеп
Зеленский внезапно уволил скандального Геруса: кто его заменил
Боевики «ЛДНР» прекратили отгружать уголь Донбасса России

Россия готова свою электроэнергию даже бесплатно давать, лишь бы посадить Украину на крючок, - Кошарная
Население «ДНР» получает бесплатный уголь из шахт Донбасса
«Герус зря струсил»: Балашов рассказал, как должна была закончиться драка с Ляшко

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

За кого бы вы проголосовали на выборах мэра Киева?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.190954