АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 21°C
Харків: 21°C
Дніпро: 23°C
Одеса: 24°C
Чернігів: 20°C
Суми: 20°C
Львів: 20°C
Ужгород: 22°C
Луцьк: 20°C
Рівне: 20°C

Конфлікт інтересів «у кубі»: як родина Мішалових нагріває руки на шкільних котельнях Дніпра

Читать на русском
Конфлікт інтересів «у кубі»: як родина Мішалових нагріває руки на шкільних котельнях Дніпра
Конфлікт інтересів «у кубі»: як родина Мішалових нагріває руки на шкільних котельнях Дніпра

Місто Дніпро останнім часом перетворилось на епіцентр корупційних скандалів. Скандальні забудовиремонти доріг та сумнівні тендери – і все це під «дахом» одного з депутатів міськради – В’ячеслава Мішалова.

Та ще яскравіше ілюструє «дерибан» місцевого бюджету схема з опаленням навчальних закладів. Чому напередодні опалювального сезону деякі школи й досі не мають котелень і ризикують пережити «льодовиковий період»? Дивіться в ексклюзивному розслідування Кирила Вольного.

Ще кілька років тому, у 2016-му, Дніпровська міська рада вирішила встановити 22 твердопаливні котельні в школи й садочки міста. Вартість кожної мала становити майже 1,5 млн грн. Загальна сума проєкту – 33 мільйони.

А придбати котельні вирішили у підприємства, що належить колишній дружині Мішалова – Олені. До речі, саме пані Олена Сусідка-Мішалова є власницею «Конкорд банку», який навіть відкрив кредитну лінію на фінансування цього проєкту.

Ба більше, без проведення будь-якого тендеру підрядником на встановлення та обслуговування цих котелень стала фірма «Мастер-Буд», яка належить батьку екссекретаря міськради Дмитра Мішалова і вже неодноразово фігурувала в корупційних скандалах.

В афері задіяні батько, ексдружина та сам В’ячеслав Мішалов

Але і це ще не все. Такі котельні працюють на твердому паливі, так званих пелетах. І як ви думаєте, хто постачає їх в комунальні заклади? Завод «Дніпропрес», що належить особисто пану Мішалову:

«Я колись придбав завод «Дніпропрес», він був майже банкрут, а тепер це успішне підприємство», – вихвалявся сам пан В’ячеслав в одному зі своїх інтерв’ю.

Тож маємо просто якийсь конфлікт інтересів «у кубі», адже у схемі задіяні колишня дружина, батько та особисто депутат Мішалов.

Та найголовніше, що вдалося дізнатись знімальній групі «СтопКору» під час перебування у Дніпрі – це те, що у частині навчальних закладів вказані котельні й досі не встановлені.

СтопКор


Теги статті: Мишалов ДмитрийМастер-БудЕлена Соседка-МишаловаВольный КириллТендериКорупціяМишалов ВячеславДніпро

Дата і час 02 жовтня 2019 г., 14:00     Переглядів Переглядів: 1258
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
0.035845