АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: -2°C
Днепр: 0°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -2°C
Львов: -1°C
Ужгород: -1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

«Кому вниз»: шлях рейтингу «Народного фронту»

«Кому вниз»: шлях рейтингу «Народного фронту»
«Кому вниз»: шлях рейтингу «Народного фронту»

Останнім часом декілька соціологічних агенцій провели дослідження популярності партій.  І всі вони виявили цікаву деталь: рейтинг «НФ» падає. А деталь, яка повторюється в усіх дослідженнях, стає закономірністю.

Спробуємо проаналізувати причини падіння рейтингу «Народного фронту» на базі рейтингу Research & Branding Group і на тлі політичних реалій Вінниччини.

Дослідження має назву «Політична ситуація в Україні. Рейтинги партій і політиків». Варто сказати кілька слів про саме дослідження.  Проводилося опитування в усіх регіонах України за виключенням Криму, Луганської і Донецької областей (тобто, там де зосереджений зараз основний електорат ОБ). В Research & Branding Group опитали 1501 респондентів. Похибка +/- 3%.

Тепер можна оголосити результати рейтингу, які стосуються політичних партій.

В даний час лідером партійного рейтингу є Блок Петра Порошенка, за який готові проголосувати 13,2% виборців. Також виборчий бар’єр у разі проведення виборів у березні поточного року подолали б об’єднання «Самопоміч» (8%), Радикальна партія О. Ляшко (5,7%), ВО. «Батьківщина» (5,6%) і Опозиційний блок (5,3%). Далі йдуть Правий Сектор – 4,4%, ВО «Свобода» - 2,7%, «Народний фронт» - 2,5% !

І тут, увага: за цим опитуванням «Народний фронт», який набрав найбільшу кількість голосів на минулих позачергових виборах (22,14%), який є політичною силою, яку створив прем’єр Яценюк і його команда, тепер знаходиться на найнижчій сходинці рейтингу. Його випереджає навіть «Свобода»… Чому так сталося?

Причин тут декілька. Головна з них – партія, що з’явилася безпосередньо перед виборами, як політичний проект прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, вбирає в свій негатив усі прорахунки, економічні та соціальні невдачі уряду і прем’єра.  «Народний фронт» - своєрідне віддзеркалення негативів прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

Наприклад, уряд підвищує тарифи – падає рейтинг партії прем’єра (хоча, уряд коаліційний, вся відповідальність на ньому, як на лідері),  уряд заморожує соціальні стандарти – рейтинг падає ще стрімкіше…

З цим розібралися. Тепер про те, а як «Народний фронт» проявив себе на Вінниччині? А ніяк! Щоправда, він у цьому не єдиний. Так само «ніяк» проявили себе й більшість парламентських партій.  Але, якщо говорити про силу пропрем’єрську, то вона б мала проявляти себе, працювати з виборцем, пояснювати, чому прем’єр робить саме такі кроки, а не інші. Одним словом, негатив перетворити в позитив. Стати рупором Яценюка в регіоні. Але «Народний фронт» цього не робить. Немає у нього навіть офіційного спікера на Вінниччині (СБУшник Василь Вовк програв вибори на мажоритарному окрузі №15, а інших немає)! Скажіть, хто з людей, що цікавляться політикою,  хоча б за кілька хвилин пригадає прізвище голови Вінницької ОО «Народного фронту»? А… От так! А така людина не просто має бути, це має бути лідер думки, авторитет.

Щоб бути рупором, адвокатом, сватом, братом  прем’єр-міністра?

Спитаєте,  навіщо це «Народному фронту» це потрібно, адже до виборів ще цілих чотири роки? Приблизно так думали і регіонали, які платили тролю Дурнєву, щоб той чморив Яценюка морквинкою перед Вінницькою ОДА у квітні 2013 року… 

І хто тепер Яценюк?

І де тепер Дурнєв і регіонали?

Але схоже, «Народний фронт» не вчиться на чужих помилках. І  Шлях рейтингу – вниз…

vn.presspoint.in.ua


Теги статьи: Народный фронт

Дата и время 22 марта 2015 г., 14:51     Просмотры Просмотров: 4386
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Нардеп попала в ДТП в центре Киева: пострадал 4-летний ребенок
Порошенко снялся в супермаркете с внуками нардепа от Народного фронта Еленского
В ноябре больше всего кнопкодавили депутаты от ББП и "Народного фронта"

Лещенко: "Народный фронт" отправлял украденные из госкомпаний деньги на оплату лоббистов в США
Под патронатом ФСБ: как Луценко и Енин «сливают» дело Мартыненко
В «Народном фронте» потребовали привлечь Медведчука и лишить бизнеса

Почему Порошенко дал заднюю: стали известны неожиданные причины
Соратник Яценюка Андрей Иванчук выступил с трибуны Рады вусмерть пьяным
Визит Яценюка на «Стену» можно рассматривать как скрытую политическую рекламу – КИУ

Одного из нардепов поймали в Раде на кнопкодавстве
В Раде призвали СБУ открыто расследовать деятельность Медведчука
САП: реестр «слитых» предателями дел

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.059629