АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 3°C
Сумы: 1°C
Львов: 5°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 6°C
Ровно: 5°C

Україну знищують трьома шляхами - Порошенко

Україну знищують трьома шляхами - Порошенко
Україну знищують трьома шляхами - Порошенко

Петро Порошенко: розроблялися три сценарії знищення України.

Проти України розроблялися три сценарії знищення державності та суверенітету. Про це 21 березня під час ексклюзивного інтерв’ю телеканалу «Інтер» сказав президент України Петро Порошенко.

«Перший сценарій - політичне знищення України. Ворог був впевнений, що ми не пройдемо політичний етап, не пройдуть вибори президента, країна впаде. <...> Другий - знищення економічний. Була надія, що буде зруйнована економіка, країна буде ввергнута в дефолт і країна не зможе працювати. <...> Третій - військове знищення. Ключова ідея цього сценарію була розрахована на те, що мешканці Закарпаття, Тернополя, Галичини, Буковини, Чернігівщини, Полісся, Кировоградчины та інших регіонів скажуть - навіщо мені їхати на Донбас? Я буду сидіти вдома, буду перекривати дороги, протестувати проти мобілізації, і це підірве країну», - сказав президент Петро Порошенко.

Лідер України в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу «Інтер», як повідомляє кореспондент Російської служби «Голосу Америки» з Києва, підкреслив, що всі сценарії знищення суверенітету республіки були зірвані.

«Навпаки, ми побудували армію, у нас з’явилося унікальне волонтерський рух, у якого немає аналогів у світі. Ми отримали унікальну ситуацію з довірою до армії - майже 72% громадян. У нас все буде добре, ми переможемо, з нами правда, з нами бог, з нами весь світ», - зазначив Петро Порошенко.

Президент України сказав, що Україна дотримується реалізації мирного плану, який закладений в Мінських угод, підписаних 12 лютого 2015 року.

«Ми зупинили вогонь, забезпечили відведення важкої техніки і артилерії, інтенсивну роботу спостерігачів ОБСЄ, які мають можливість перевіряти виконання Мінських угод. Тепер весь світ знає, хто не дотримується цих угод», - сказав глава України. 

Він особливо підкреслив, що зараз «іде війна», але «Україна чітко і без вагань виконує» дії, спрямовані на досягнення миру в Донбасі.

У той же час, Петро Порошенко сказав, що готовий вперше «оприлюднити страшну статистку» щодо того, в яких умовах проходила перша хвиля мобілізації, і який був дух українських новобранців рік тому, в 2014 році.

«Можу зараз оприлюднити цю страшну статистику. Під час першої хвилі мобілізації відсоток дезертирів становив майже 30%. Це були хлопці, які не любили Україну. Не навчені, без відповідної підготовки, що потрапили під перший обстріл, психологічно зламалися і не змогли змусити себе йти далі в бій. Перше, що у них було - шок від незахищеності», - підкреслив Петро Порошенко.

За рік збройного протистояння на сході України, за його словами, держава переглянуло підхід до підготовки особового складу Збройних сил.

«Потрібно було щось робити. Зараз після відповідної підготовки, іншого рівня забезпечення <...> - менше одного відсотка відмовників. З тридцяти - менше одного», - сказав президент України.

Петро Порошенко торкнувся теми економічної стабільності в країні та відповів на питання про те, коли прості українці зможуть відчути на собі дію реформ.

«У нас зараз війна. У світовій статистиці не порівнюють показники, коли країна була в світі, і показники, що коли країна перебуває у стані війни. Країна в стані війни живе по-іншому. Чим характеризується країна, яка живе в стані війни? Надходження до державного бюджету від експорту різко падають, витрати на армію різко зростають. Це призводить до появи заборгованості із зарплат, пенсій, до різкого збільшення державного боргу, до дефолту держави і колапсу в економіці», - сказав Петро Порошенко.

Він підкреслив, що Україні вдалося уникнути руйнування «буквально за місяці» національної економіки, в країні немає заборгованостей по пенсіях і зарплатах.

«Як би важко нам не було, у нас все виплачується і робиться все можливе, щоб купувати сучасну техніку, озброєння - ми ні на копійку не зменшила фінансування Збройних сил», - сказав Петро Порошенко


Теги статьи: УкраинаПорошенко

Дата и время 22 марта 2015 г., 22:17     Просмотры Просмотров: 4328
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.339225