АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 18°C
Днепр: 20°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 17°C
Львов: 14°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 15°C
Ровно: 15°C

Путін перекинув на Закарпаття «зелених чоловічків»

Путін перекинув на Закарпаття «зелених чоловічків»
Путін перекинув на Закарпаття «зелених чоловічків»

Підняти сепаратистський рух на Закарпатті в даний час не так вже й складно. Таке припущення у коментарі «Погляду» зробив командир підрозділу «Карпатська Січ», голова Закарпатської «Свободи» Олег Куцин, повідомляють Патріоти України.

«На Закарпатті багато етнічних груп, багато релігійних течій. 60% закарпатських віруючих є прихожанами Російської православної церкви. У багатьох парафіях – священики ортодоксальні», – зазначив Куцин. «Ми помітили одну тенденцію, про яку ще перед війною інформували СБУ. На Закарпатті в останні роки стало з’являтися багато «ченців» з характерною російською вимовою і десантною виправкою.

Чи працює СБУ – не знаю. Але, повторю, ми звертали на це увагу, і на їх табори. Ходять, як якісь грибочки собі збирають. Але охорона у них з автоматами Калашникова», – каже командир «Карпатської Січі». За його словами, таких дивних ченців на Закарпатті налічувалося сотні, однак проукраїнські сили здатні подолати можливі сепаратистські зрушення. «Якщо ситуацію підігріють і відповідно підготують, можемо мати на західному кордоні певні проблеми.

Але з іншого боку і закарпатське українство вже не ходить в коротких штанях. Багато бійців пройшли війну, пролили кров, поспілкувалися з побратимами-патріотами з різних регіонів країни. Тому я все ж думаю, що коли постане питання сепаратизму, на Закарпатті знайдеться кому навести порядок навіть без допомоги держави», – переконаний Олег Куцин.


Джерело: http://patrioty.org.ua/


Теги статьи: Путин

Дата и время 23 марта 2015 г., 18:21     Просмотры Просмотров: 3859
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
24 июня 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.097842