АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -2°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -2°C
Львов: -2°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

У Яроша відхрестилися від підозрюваного у вбивстві офіцера СБУ

У Яроша відхрестилися від підозрюваного у вбивстві офіцера СБУ
У Яроша відхрестилися від підозрюваного у вбивстві офіцера СБУ

"Підозрюваний у вчиненні злочинів та вбивстві офіцера Служби Безпеки України Денис Гордєєв, інші особи, що брали участь в зазначених подіях або були затримані по результатам оперативно-розшукових заходів, які, можливо, представлялися як члени політичної партії чи громадської організації “Правий сектор” або Добровольчого Українського Корпусу, жодного відношення на теперішній час до військово-політичного руху “Правий сектор” та його структур не мають".

Про це йдеться в офіційній заяві, розміщеній на сайті організації 23 березня.

Як стверджується в заяві, станом до вересня 2014 року особи, щодо яких існує підозра у вчиненні злочинних дій і які мали прямі стосунки чи будь-яке відношення до протиправної діяльності Д. Гордєєва (псевдо “Адвокат”), були кандидатами або членами “Правого сектору” на випробувальному терміні. Між тим, вказані особи протягом такого перебування в лавах “Правого сектору” не брали активної участі в діяльності ПС та ДУК, переслідуючи лише власні корисні мотиви чи іншу особисту зацікавленість у використанні членства в “Правому секторі”. Також на той час надходили повідомлення від громадян про можливу протиправну діяльність вказаних осіб. У зв’язку з викладеним, зазначені особи були виключені із членів “Правого сектору” або позбавлені права стати дійсними членами ПС – з мотивів порушення внутрішніх дисциплінарних положень та дискредитації діяльності “Правого сектору”.

"Також зауважуємо, що останнім часом значна кількість інформаційних повідомлень з цього та інших приводів містить дані про представництво осіб, що скоюють правопорушення, у якості членів “Правого сектору”, пред’явлення ними посвідчень “Правого сектору”. Посвідчення члена “Правого сектору” видається строком на пів-року, остання зміна посвідчень членів ПС відбувалася у Дніпропетровській області у листопаді 2014 року. Посвідчення має оригінальний вигляд, печатку та захисну марку з найменуванням військово-політичного руху “Правий сектор”, видається виключно централізовано уповноваженою особою Дніпропетровської обласної організації ПС під особисту відповідальність та рекомендацію вищестоячого керівника відповідного підрозділу “Правого сектору”.

Ані Денису Гордєєву, ані особам, що мають причетність до його діяльності чи є працівниками будь-яких охоронних структур приватної форми власності і мають будь-яке відношення до тієї ж особи, посвідчення членів ПС не видавались; на будь-яке представництво ПС такі особи не уповноважувались; членство в ПС не є дійсним", - йдеться в повідомленні.

Як зазначають у Правому Секторі, діяльність організації в Україні, Дніпропетровської обласної організації в регіоні спрямована виключно на захист інтересів України та її громадян, не носить характеру комерційної чи особистої зацікавленості, у тому числі – шляхом скоєння злочинів. Пропонуємо засобам масової інформації у подальшому, при отримання будь-яких повідомлень про скоєння протиправних дій особами, що називають членами “Правого сектору” або пред’являють відповідні посвідчення, перед публікацією такою інформації звертатися за підтвердженням останньої чи даних вказаних осіб безпосередньо до обласних штабів “Правого сектору”.

Дніпропетровська обласна організація “Правого сектору” висловлює щире співчуття рідним та близьким співробітника СБУ, що загинув при виконання своїх службових обов’язків, та готова надати будь-яку допомогу у розкритті цього злочину, сприяти захисту інтересів України та її громадян.

dniprograd.org


Теги статьи: СБУПравый сектор

Дата и время 23 марта 2015 г., 22:53     Просмотры Просмотров: 4090
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В Павлограде разоблачили схему производства металлопродукции из опасных веществ
СБУ обнаружила масштабные махинации “заробитчан” по соцвыплатам
В Одессе на взятке задержали полицейского

Действовали, как в случае с Бабченко: СБУ раскрыла детали поимки киллера в Киеве
Украинцев оставляют без пенсий из-за СБУ
Земельные войны. Чем промышляет генерал СБУ Носач на Слобожанщине

СБУ взялась за одного из лидеров венгров Закарпатья из-за речи о «фашистах» в Украине
Переписка Продана настоящая, – Холодницкий
Семочко тягне до суду журналістів Bihus.info, а бізнесмену, який розповів про хабарі для СБУ, шиють обвинувальний вирок

В Запорожской области «смотрящий от БПП» шантажировал чиновников обнародованием видео интим-встреч с проститутками
Стреляли из гранатометов: в Киеве задержали опасную банду
На Дніпропетровщині затриманий на хабарі правоохоронець продовжує працювати в поліції

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.429059