АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Зеленський підписав закони про кешбек та касові апарати

Зеленський підписав закони про кешбек та касові апарати
Зеленський підписав закони про кешбек та касові апарати

Президент підписав закони, які розширюють обов’язкове використання касових апаратів і програмних реєстраторів розрахункових операцій для малого бізнесу, а також вводять механізм кешбеку, повідомляють в прес-службі президента.

"Глава держави підписав закони України № 128-ІХ "Про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та № 129-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг", які парламент ухвалив 20 вересня 2019 року. Вони спрямовані на захист легального бізнесу від недобросовісної конкуренції, виведення з тіньового обігу частки готівкових розрахунків, "сірого" товару, покращення ефективності податкового адміністрування та державного контролю за розрахунковими операціями", – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що закони приведуть до "поетапного розширення фіскалізації розрахункових операцій та запровадження інноваційних технологічних рішень у вигляді програмних реєстраторів розрахункових операцій як альтернативи класичним РРО".

Функцію програмного РРО зможе виконувати будь-який пристрій (комп’ютер, планшет, смартфон), на який встановлено відповідне програмне забезпечення.

"Щоб стимулювати споживачів отримувати чеки, законами пропонується запровадити з 1 жовтня 2020 року так званий механізм кешбеку, що передбачає можливість здійснення компенсації покупцеві (споживачеві) 100% вартості придбаних товарів (робіт, послуг) за рахунок частини штрафних санкцій за порушення вимог щодо РРО, застосованих за його скаргою. Крім того, з 1 січня 2021 року підвищується з 1,5 млн грн до 2,5 млн грн максимальний поріг річного доходу фізичної особи – підприємця на спрощеній системі оподаткування, яка може відноситися до другої групи платників єдиного податку", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, ці закони Рада прийняла 20 вересня. Вони передбачають розширення з 1 жовтня 2020 року обов’язку застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для низки категорій фізосіб-підприємців II-IV груп, які працюють у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Загальні правила використання РРО для всіх платників єдиного податку II-IV груп почнуть діяти з 1 січня 2021 року одночасно зі збільшенням граничного обсягу доходу платників єдиного податку II групи з 1,5 млн до 2,5 млн грн. Передбачається запровадження програмних РРО, які можуть використовувати замість класичних РРО.

Закони також впроваджують механізм кешбека – відшкодування покупцям/споживачам 100% вартості придбаних товарів, робіт або послуг, якщо вони подали скаргу про порушення продавцем установленого порядку проведення розрахункових операцій і під час перевірки контролюючого органу було підтверджено наявність порушення. Ця норма почне діяти з 1 жовтня 2020 року для покупок від 850 грн.


Теги статьи: ЗаконопроектБізнесКасові апаратиЗеленский

Дата и время 17 октября 2019 г., 19:41     Просмотры Просмотров: 1258
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Зеленский выиграл. Путин остался с пустыми руками
Зеленский дал большое интервью российскому телеканалу
“Кто заказчик?”: Зеленский о результатах расследования убийства Шеремета

Украинская делегация потратила в Париже десятки тысяч евро, хотя могла сэкономить
«Теперь только один путь: вперед и вверх»: Зеленский обозначил ключевые составляющие успешного будущего
Президент Зеленский и генпрокурор Рябошапка примут участие в брифинге по факту задержания подозреваемых в убийстве Шеремета

Наша национальная идея - объединившись, доказать всем, что невозможное возможно, - Зеленский
В столице изуродовали редкое авто поклонника Зеленского
100 дней Рады: невыполненные обещания депутатов в цифрах

В Кремле остались недовольны встречей в Париже
Порошенко в Раде намекнул, что он не лох
Зеленский превратил Путина из врага в партнера — Бессмертный

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Верите ли вы в версию МВД касательно убийц Шеремета?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.919867