АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Це просто туман, – КМДА про забруднення повітря у Києві

Це просто туман, – КМДА про забруднення повітря у Києві
Це просто туман, – КМДА про забруднення повітря у Києві

У повітрі над Києвом завис звичайний туман, а кількість шкідливих речовин у повітрі перевищена лише біля завантажених автомобільних шляхів.

Про це під час брифінгу 21 жовтня заявив начальник відділу природокористування та контролю управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Савченко, – передає ТСН.

За його словами, у небі над Києвом не задимленість, а так звана “температурна інверсія” “Коли вдень у нас повітря прогрівається, вночі прохолодне повітря. За умов того, що 100% вологість, за інформацією Гідромету на 9 ранку була, то це – звичайний туман. Але за рахунок того, що немає достатньої кількості протягів, щоб його здувало, то ми бачимо ці завислі речовини просто неозброєним оком”, – наголосив Савченко.

Він додав, що довкола міста мешканці приватного сектору палили листя і сміття, що також могло повпливати на запах у повітрі та задимленість. “У місті Києві за інформацією центральної геофізичної обсерваторії на 18 жовтня по точках спостереження  перевищень не було крім  проспекту Перемоги, там було при гранично допустимій концентрації  3 мг на метр кубічний перевищення на 0,5, тобто 3,5%”, – пояснив чиновник.

Савченко додав, що така ситуація – цілком нормальна для цієї пори року. Натомість начальник Управління з питань цивільного захисту КМДА Роман Ткачук додав, що збільшення шкідливих речовин у повітрі фіксується у місцях з великим скупченням транспортом.

“Наприклад це Бесарабка, проспект Перемоги та інші місця з великим скупченням транспорту”, – додав він. Також, за словами Ткачука, забруднює повітря масове спалення листя:  “Є перевищення ГДК (гранично допустима концентрація шкідливих речовин – Ред.) у десятки разів. Якщо ми міряємо біля джерела, ми маємо перевищення ГДК. Це як біля вихлопної труби машини міряти”, – пояснив чиновник.Теги статьи: Савченко АлександрКиївТуманКМДА

Дата и время 21 октября 2019 г., 18:35     Просмотры Просмотров: 352
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

За кого бы вы проголосовали на выборах мэра Киева?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.18648