АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 22°C
Харьков: 24°C
Днепр: 25°C
Одесса: 26°C
Чернигов: 20°C
Сумы: 22°C
Львов: 19°C
Ужгород: 24°C
Луцк: 20°C
Ровно: 20°C

Порошенку порадили почати деолігархізацію з себе

Порошенку порадили почати деолігархізацію з себе
Порошенку порадили почати деолігархізацію з себе

Екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко впевнений, що президент України зобов’язаний провести системну деолігархізацію держави, починаючи з себе – лише тоді йому повірять, повідомляють Патріоти України.

«Президент зараз отримав шанс замахнутися на супер-завдання – провести деолігархізацію держави. Не просто Коломойського поставити на місце, звести з ним політичні й бізнесові рахунки. Здійснити справжню системну деолігархізацію! Яка би не завершилася на Коломойському, Ахметові чи Фірташі», – пише Гриценко у соцмережі. Він упевнений, що усіх олігархів України потрібно поставити в рамки прозорого конкурентного підприємництва. Без жодного монополізму. Без ексклюзивного доступу до бюджету. Без виписаних під олігарха-фаворита умов і схем приватизації. З доплатою за вкрадене, отримане задешево й приховане від оподаткування. З відсіканням політично-медійних хвостів.

Без персональних урядових, прокурорських і суддівських «дахів». «Це треба зробити в інтересах України, бо нинішній олігархат позбавляє країну майбутнього, європейського і взагалі будь-якого», – додає він. Гриценко зазначає, що для того, щоб цей процес не завершився банальним перерозподілом активів і впливів, щоб Президентові повірили, деолігархізацію президент має розпочати з Порошенка. Власним прикладом, за принципом: роби як я! Тоді Президентові повірять. Лише тоді. «Чи одважиться президент на рішучий і безперечно вірний крок?», – риторично запитує Гиценко.


Джерело: http://patrioty.org.ua/


Теги статьи: Порошенко

Дата и время 25 марта 2015 г., 11:00     Просмотры Просмотров: 2008
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 июня 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.316576