АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 24°C
Харьков: 22°C
Днепр: 26°C
Одесса: 26°C
Чернигов: 24°C
Сумы: 23°C
Львов: 20°C
Ужгород: 22°C
Луцк: 22°C
Ровно: 23°C

Стабілізація гривні тимчасова - експерт

Стабілізація гривні тимчасова - експерт
Стабілізація гривні тимчасова - експерт

Штучна стабілізація гривні триватиме не більше шести місяців. Про це на брифінгу сказав Олександр Михайленко, аналітик фінансової компанії "Альпарі".

"Кредит МВФ не дозволить довгостроково укріплювати гривню. Лише утримуватиме від дефолта. Бо гроші не використовуються для розвитку економіки. Теперішній курс гривні протримається близько шести місяців, - заявив він.

Експерт зауважив, що лютневий обвал гривні був "емоційний", але згодом "штучно стабілізований" і "економічно не виправданий". Фінансист не рекомендує зберігати заощадження в гривні. Звертає увагу на те, що депозитні ставки в банках на рівні 25 відсотків, а інфляція складає 34 відсотки.

"Найкраще тримати в банку валютний депозит не більше 8 тисяч доларів. Тобто сума не має перевищувати 200 тисяч гривень відповідно. В разі проблем у банку, Фонд гарантування вкладів поверне гроші", - зазначив Михайленко.

За його прогнозами, в разі продовження перемир’я на Донбасі долар триматиметься на позначці 25-30 гривень. Якщо військові дії на Донбасі поновляться — скотиться до сорока.

gazeta.ua


Теги статьи: ГривняГривна

Дата и время 25 марта 2015 г., 22:00     Просмотры Просмотров: 2770
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.068464