АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Як успішно роками очолювати одне з найбільшкорупційних відомств та замість відповідальності стати експертом без освіти

Як успішно роками очолювати одне з найбільшкорупційних відомств та замість відповідальності стати експертом без освіти
Як успішно роками очолювати одне з найбільшкорупційних відомств та замість відповідальності стати експертом без освіти

Передостанній керівник Державної архітектурно-будівельної інспекції України(останнього не беремо до уваги – він пропрацював там біля півроку) – випускниксереднього професійно-технічного училища №32 працівників річкового і морськогофлоту м. Києва Олексій Віталійович Кудрявцев.

Цій людині вдалося практично немислиме: з середньо-спеціальною освітоюплавскладу річфлоту стати головним доленосним вершителем всіх забудовників –очолити Державну інспекцію архітектурно-будівельного контролю. Хай при цьому йдовелося використовувати підроблений диплом про будівельну освіту Університету Молдови.

З 2014 року до 12 грудня 2018 року мореплавна середня технічна освітадозволила Кудрявцеву отримати посаду голови ДАБІ при уряді Яценюка та вдало лавіруючина політичних хвилях залишитися при уряді Гройсмана. Під виглядом «реформ та децентралізації» він вибудував систему зборів коштів від забудовників за внесення записівдо так званого Реєстру ДАБІ (Реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіті засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів,відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування таанулювання зазначених документів). 

Та якщо матроська вдача дозволяла Кудрявцеву дивним чином через чотири рокисвого керівництва розповідати, що  «Корупція в системі ДАБІ є, але ми робимовсе, щоб її подолати»), то вже підроблений диплом посадив його корабельна рифи.

Але сьогодні безробітний мультимільйонер отримані корупційні коштиконвертує в піар та з певним успіхом робить спроби повернутися на “будівельнийтрон”, знайшовши нових керманичів. Адже мова йде про 3 мільярди гривень на рік . Ними стали міністерка розвитку громад та територій (колишній Мінрегіонбуд) Альона Бабак та заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевогосамоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

17 жовтня Верховна Рада проголосувала запроект закону № 1081 про удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва і запровадження єдиної електронної системи,яким Реєстр ДАБІ перетворюється в Будівельний Реєстр Мінрегіону. Зрозумівши куди дує вітер, Олексій Кудрявцев швидко почав в своїх інтерв’ю на телеканалах активно розповідати про необхідність ліквідації Держархбудінспекції в тому функціоналі який є зараз та позитивні реформи Олени Шуляк. Адже с таким досвідом керування Реєстромвін точно розуміє, що йому тепер треба не повертатись до ДАБІ, а зайняти міністерську посаду профільного заступника по нагляду за новим Реєстром.

Мабуть саме наявність в ДАБІ сумнозвісного Реєстру, який генерував усітіньові доходи, не дозволяла Олексію Кудрявцеву здійснити до цього часу докорінні реформи системи держархбудконтролю. Враховуючи що значна частина уряду шлях до міністерських посад проклала через роботу офісу ефективного регулювання BRDO, чекаємо появи в офісі BRDO експерта Кудрявцева.

Олег Бойко


Теги статьи: Шуляк ЕленаБабак АленаОсвітаКорупціяДипломКудрявцевАлексей КудрявцевДАБІ

Дата и время 28 октября 2019 г., 17:40     Просмотры Просмотров: 2460
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Турборежим знищення оборонки: Юрій Шрамко – ставленик Свинарчука і фігурант ряду кримінальних справ отримав на розграбування ДП ДГЗІФ «Укрінмаш»
Мільярди комунальної мафії Львова
Факти про корупційні схеми в Миколаївському регіоні

Керівник Управління ДАБІ Миколаївської області Світлана Бєлінська, яку затримали за отримання хабаря, перебувала на посаді всього два дні
Київський посадовець «злив» службову інформацію про банківські рахунки
Журналісти дійсно в результаті розслідувань часто знаходять докази, які не знайшли або не хотіли шукати правоохоронці, – юрист-кримінолог

Податківець Сергій Береговий та його схеми
На хабарі «погорів» посадовець, який мав очолити Держгеокадастр Волині
Мерія Дніпра позиватиметься до пресслужби СБУ

На Миколаївському бронетанковому заводі викрили схему розкрадання коштів на сотні тисяч гривень
В Слуге народа подсчитали, за сколько лет в Украине можно заменить старое жилье на новое
Керівника відділу поліції на Івано-Франківщині затримали на хабарі

Комментарии:

comments powered by Disqus
28 февраля 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.149065