АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 6°C
Харьков: 8°C
Днепр: 8°C
Одесса: 11°C
Чернигов: 5°C
Сумы: 6°C
Львов: 6°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 6°C
Ровно: 6°C

Зачистка Києва: власників покинутих авто будуть шукати місяць − Шпильовий

Зачистка Києва: власників покинутих авто будуть шукати місяць − Шпильовий
Зачистка Києва: власників покинутих авто будуть шукати місяць − Шпильовий

Влада столиці розпорядилася очистити місто від покинутих автомобілів. Якщо власник такого авто не буде знайдений, машину заберуть на спецмайданчик, заявив в ефірі радіостанції Голос Столиці в.о. директора Департаменту транспортної інфраструктури Києва Іван Шпильовий. Він також зазначив, що забрати машину власник зможе після сплати витрат на переміщення та зберігання авто.

 

Департамент транспортної інфраструктури разом з Комунальним підприємством «Київдорсервіс» почали очищати київські вулиці від покинутих автомобілів. Зокрема, іржаві і технічно несправні авто транспортують на звалища. Власника ж таких машин попереджають за 3 дні до переміщення автомобіля про те, що його транспорт буде вивезений з двору.

Детальніше про таку своєрідну чистку радіостанція Голос Столиці поговорила з виконуючим обов’язки директора Департаменту транспортної інфраструктури КиєваІваном Шпильовим.

Скільки машина повинна простояти, щоб отримати, умовно кажучи, статус кинутої?

− Немає такого терміну, який машина має простояти, щоб можна було надати їй статус безхозної. Це спільна робота за дорученням керівників міста − прибрати, очистити наші вулиці, двори від автомобілів, які мають зовсім неприглядний вид. І це колективна робота, працює Департамент транспорту, працює наше комунальне підприємство «Київдорсервіс», працюють ЖЕКи, працює Державтоінспекція. Всі покинуті автомобілі мають відповідний зовнішній вигляд. Вони не мають державного номерного знаку, це побите скло, вони непофарбовані, іржаві і таке інше. ЖЕКи вже знають, в яких дворах знаходяться такі автомобілі. Але ми намагаємося все ж таки найти власників...

А як ви шукаєте власників машин?

— По-перше, ми звертаємось до ЖЕКів. ЖЕКи знають жителів у будинку, ті в свою чергу звертаються до сусідів і питають: «Чи не знаєте, чий цей автомобіль?» Якщо протягом майже місяця не вдається знайти власника, тоді офіційно прикріплюється інформація на цьому автомобілі, що якщо протягом трьох днів ви не звернетеся, то ми ваш автомобіль будемо, умовно кажучи, переміщати. Якщо протягом трьох днів власних не находиться, тоді здійснюється переміщення цього транспортного засобу.

А куди такий транспортний засіб відправляють?

− Є майданчик, на якій здійснюється переміщення цього транспортного засобу. Після того, як транспортний засіб переміщують, ця інформація зберігається. Якщо протягом певного періоду знаходиться власник, він дзвонить по телефону 102 і говорить: «Я живу за такою адресою, був залишений мій автомобіль, він, на жаль, без державного номера, але він такий-то і такий-то». Після цього він приїздить, сплачує кошти за переміщення і зберігання авто, і йому повертають автомобіль.

Скільки часу заплановано на очистку вулиць Києва від покинутих машин?

− Нема такої чітко поставленої дати. Ми будемо працювати до того часу, поки не звільнимо наші двори від цього непотрібу.

http://coruption.net


Теги статьи: Авто

Дата и время 25 марта 2015 г., 23:20     Просмотры Просмотров: 4947
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.06344