АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -1°C
Львов: 2°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 1°C
Ровно: 0°C

Путін заборонив українцям в’їзд у Росію

Путін заборонив українцям в’їзд у Росію
Путін заборонив українцям в’їзд у Росію

Доручення Путіна не пускати "каратєлєй" до Росії – це єзуїтська відповідь на рішення української влади щодо того, що російські громадяни можуть потрапити до України лише закордонпаспортам

Окрім агресії на Донбасі Росія зараз інспірує "тиху" війну на всьому україно-російському кордоні. За для цього Росія, традиційно використовуючи історії про міфічних "каратєлєй", фактично зробила неможливим в’їзд українських громадян на свою територію. Так, сьогодні "хазяїн Кремля" Путін дав доручення російським прикордонникам затримувати усіх громадян України, які брали участь у АТО в Україні, при перетині українсько-російського кордону.

"Важливо й надалі забезпечити безперешкодний пропуск біженців, просування машин з гуманітарними вантажами і одночасно виявляти тих, хто добровільно брав участь у каральних операціях проти мирних жителів і хто намагається замести сліди або планує злочини на території Росії", - сказав Путін.

Фактично мова йде про повне блокування поїздок українських громадян чоловічої статті до Росії. Адже як можна визначити, хто підпадає під категорію "каратєлєй"? Ніяк - тільки виходячи з віку громадян. Призивний вік чоловіків у нас - з 18 по 26 років. Враховуючи мобілізацію та участь великої кількості наших громадян у добровольчі підрозділи, вік потенційних "каратєлєй" може дотягувати аж до пенсійного. Вивід простий: до Росії їхати небезпечно усім.

Й в першу чергу, тим самим біженцям, за яких так ратує Путін. Адже, як він збирається їх перевіряти? Тому заява Путіна - це сигнал для всіх: Росія виснажилася настільки, що не має сил годувати всіх охочих мігрантів.

Є й інший цікавий аспект цієї заяви: всі заробітчани мають тепер розуміти небезпеку поїздок до Росії. Адже кожен з них - потенційний "каратель", якого можна посадити за ґрати. Путіну для його "гебельсівької" медіа-імперії згодиться й середньостатистичний селюк з Житомирщини, чи Вінничини...

У цьому контексті варто звернути увагу й на інший цікавий аспект збоченої політики Росії. Ніхто не виключає активізації викрадень українських громадян. Наприклад, зараз "суд" у Криму проводить провадження щодо українського громадянина Олександра Костенка, якого звинувачують у побитті "беркутівців" на Майдані ще понад рік тому. Хоча є офіційна інформація про те, що він знаходився в Криму, все свідчить про те, що Костенка, який, до речі, був помічником народного депутата від "Свободи" Едуарда Лєонова, банально викрали з території України, і зараз під телекамери для "кисельових" та "доренок" влаштовують показне судилище над викраденим українцем.

Нажаль, надалі мова може йти про викрадення й інших наших співвітчизників, про яких потім будуть говорити, що вони, мовляв, "каратєлі", а отже, їх можна судити в російських судах. Загалом, цей хід з боку Путіна - це нібито дзеркальна, а насправді, єретично-викривлена відповідь українській владі на заборону в’їзду російським громадянам до України без закордонпаспортів. Адже тепер окрім жінок до Росії не поїде ніхто. Та й приклад Надії Савченко, може теж викликати певне питання: їхатиме собі жіночка до Самари, а тут її під білі рученьки й у кутузку. А потім скажуть: піймали небезпечну "каратєльніцу"...

depo.ua


Теги статьи: РоссияПутин

Дата и время 27 марта 2015 г., 10:19     Просмотры Просмотров: 15077
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.138547