АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 20°C
Днепр: 22°C
Одесса: 24°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 19°C
Львов: 19°C
Ужгород: 23°C
Луцк: 20°C
Ровно: 20°C

Ізраїль готовий приєднатися до країн-постачальниць зброї Україні

Ізраїль готовий приєднатися до країн-постачальниць зброї Україні
Ізраїль готовий приєднатися до країн-постачальниць зброї Україні

Єврейське держава не лише відпускає добровольців тренувати українських військових. На повістці дня постачання сучасних озброєнь. Сторони близькі до порозуміння.

Цікаво, що заради переговорів від України до Святої землі прилетіла делегація з Дніпропетровська, повідомляють Патріоти України, з посиланням на «Русский еврей». Концерн оборонної промисловості «Ельба» радо зустрів гостей робочі зустрічі з Обговорювалися можливі закупівлі ізраїльських тепловізіров і приладів нічного бачення, а також потенціал відкриття ізраїльтянами виробництва оборонних систем на Україну.

Українську сторони на переговорах представляли Борис Трейгерман – радник губернатора Дніпропетровської області з міжнародних зв’язків, Павло Хазан – голова Фонду оборони країни, і Геннадій Машінсон – фахівець з Дніпропетровська з комп’ютерних технологій і зв’язку. «Буде ідеально, якщо« Ельба» відкриє своє виробництво на Україні, де є всі можливості для цього. Ізраїльтяни вже заявили, що в принципі для них це цікаво. Але треба з чогось почати, зробити перший крок у такій співпраці двох країн.

Таким кроком може стати закупівля тепловізорів, приладів нічного бачення та іншого оборонного озброєння », – зазначив Борис Трейгерман в бесіді з ізраїльським журналістом Шимоном Бріманом. Це був візит у відповідь, так як співробітники концерну «Ельба» нещодавно вже приїжджали до Дніпропетровська. Представникам України був показаний обладнаний «Ельбітом» на півдні Ізраїлю центр контролю за захисними спорудами, які відокремлюють контрольований бойовиками ХАМАСу сектор Гази від території Ізраїлю. Було також продемонстровано електронна система раннього виявлення диверсантів.


patrioty.org.ua


Теги статьи: ОружиеИзраиль

Дата и время 27 марта 2015 г., 11:09     Просмотры Просмотров: 2820
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
20 июня 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.111361