АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 3°C
Днепр: 4°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 1°C
Львов: 1°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 2°C
Ровно: 2°C

Вбивство Нємцова: новий свідок зруйнував версію слідства

Вбивство Нємцова: новий свідок зруйнував версію слідства
Вбивство Нємцова: новий свідок зруйнував версію слідства

Схоже,  слідство  заплутує  сліди.

Новий свідок, який з’явився в справі про вбивство Бориса Нємцова,  спростував версію слідства. Про це пише газета «Коммерсант» з посиланням на свої джерела, повідомляють Патріоти України. 27-річний Євген знаходився безпосередньо на місці злочину в момент його вчинення: він ішов ззаду Нємцова з його супутницею Ганною Дурицькою.

Його свідчення не підтвердили картину вбивства, яка склалася в ході розслідування. Зокрема, свідок бачив передбачуваного вбивцю, і його опис не збігається із зовнішністю Заура Дадаєва, якого слідство вважає безпосереднім виконавцем злочину. За словами свідка,  чоловік, який тікав,  був невисокого зросту, худорлявий і мав хвилясте волосся. Дадаєв навпроти – високий, великий і міцної статури. Крім того, Євген стверджує, що стріляв використовував для втечі білу машину, схожу на “Пріору”. Слідство встановило, що передбачувані злочинці пересувалися на ZAZ.

Очевидець також звернув увагу на дивну пару жінок, що з’явилися на місці злочину. Дівчина і жінка середніх років у чорній шубі перекинулись кількома словами з Дурицькою і спішно покинули міст. Євген був у навушниках і слухав важкий рок, тому безпосередньо пострілів не чув. Він прийняв впавшого чоловіка за п’яного і хотів йому допомогти. Адвокати Заура Дадаєва, що зізнався у виконанні вбивства політика, мають намір використовувати нові свідчення, щоб довести непричетність підзахисного до вбивства.

Захист вважає, що обвинувачений міг обмовити себе. Дадаєв – основний підозрюваний у справі. Слідство вважає його виконавцем злочину: ця думка підтверджується свідченнями підозрюваного. Адвокат Дадаева заявив про наявність у підзахисного алібі. Як повідомлялося, за вбивство Нємцова виконавцям пообіцяли 25 млн рублів.


patrioty.org.ua


Теги статьи: Немцов

Дата и время 27 марта 2015 г., 11:11     Просмотры Просмотров: 2214
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.080517