АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -2°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Auchan зарєєструвався в ДНР

Auchan зарєєструвався в ДНР
Auchan зарєєструвався в ДНР

На початку нинішнього року магазин змінив юридичну особу. У січні 2015 року відбулися збори для співробітників, на якому було оголошено, що торговельна точка буде перереєстрована на ТОВ «Сигма Ленд». Рядові співробітники були звільнені з Auchan і відразу ж прийняті в нову компанію. Частина менеджменту продовжила роботу на колишнього роботодавця. Інформацію про перереєстрацію донецького магазину підтвердило джерело в київському офісі Auchan, - повідомляє Retail-community

Незважаючи на невизначений правовий статус самопроголошеної Донецької Народної Республіки, французький ритейлер Auchan не став закривати свій гіпермаркет в Донецьку. Магазин продовжує роботу, але полтці його майже порожні.

Незважаючи на військовий конфлікт в Донецькій області, гіпермаркет Auchan, розташований на кордоні міст Донецьк і Макіївка, продовжує свою роботу.

При цьому в порівнянні з іншими магазинами Донецька асортимент Auchan вкрай мізерний. Молочна продукція представлена товарами тільки одного місцевого виробника, полиці відділу безалкогольної продукції заставлені всього двома марками мінеральної води місцевого виробництва і російським «Нарзаном», у відділі побутової хімії присутній тільки один вид зубної пасти, а стелажі відділу «Товари для дому» заставлені трилітровими банками. Все це продається за українські гривні.

За словами співробітників торгового залу, останнє велике завезення товару було перед новорічними святами.

«Сюди приїжджають тільки за продукцією, яку робить сам Auchan: пекарня і м’ясний цех», - розповів РБК один з відвідувачів гіпермаркету.

Зараз гіпермаркет продає складські запаси і продукти харчування, вироблені на підприємствах, що знаходяться на території самопроголошених ДНР і ЛНР.

Ще в кінці 2014 року товари в донецький Auchan йшли з Києва, проте зараз в продовольчій групі товарів можна знайти тільки продукцію місцевих постачальників. «Компанія шукає дистриб’юторів по непродовольчої категорії, частина вже знайшли і потихеньку починаємо з ними працювати», - розповів РБК джерело в менеджменті донецького Auchan.

На початку року юрособу змінили

Зміна юрособи підтверджується інформацією на касовому чеку донецького магазину. Два співробітники гіпермаркету Auchan сказали кореспонденту РБК, що «Сигма Ленд» - це «деенеровское юрособа».

За «Сигма Ленд» стоїть «Ашан Україна Гіпермаркет», впевнені два співробітники середньої ланки донецького гіпермаркету.

В їх роботі, кажуть вони, нічого не змінилося: ні зарплати, ні процедури.

Після перереєстрації магазин продовжив працювати з внутрішньою програмою Auchan - Gima, розповів РБК один з менеджерів гіпермаркету, який звільнився на початку березня. Це програмне забезпечення Auchan використовує повсюдно, воно фіксує залишки, продажу, парафії, списання.

Колективу був представлений новий директор гіпермаркету, який раніше не працював у Auchan, розповідає один із співробітників. Зараз у магазині залишилася невелика кількість співробітників - з 350 чоловік, які працювали в 2014 році, близько 200 були скорочені.

При звільненні компанія пропонувала кожному з них перевестися в будь-який з українських магазинів Auchan зі збереженням посади, говорить співрозмовник РБК.

Восени 2014 глава самопроголошеної ДНР Олександр Захарченко зажадав від підприємців, що працюють на території, контрольованій ДНР, перереєструвати свої підприємства в ДНР і платити податки в бюджет республіки. Згідно тимчасового положення про податкову систему ДНР, підприємці можуть вибрати спосіб сплати податків: або 20% з чистого прибутку, або 2,5% від обороту.

Представники Міністерства податків і зборів ДНР не змогли прокоментувати роботу Auchan на території самопроголошеної республіки.

Представник «Auchan Україна» Констанс Борис повідомила, що компанія не коментує ситуацію з магазином в Донецьку. Представник московського офісу Auchan Марія Курносова теж відмовилася обговорювати цю тему.

Retail Community вдалося зв’язатися з Констанс Борис по телефону, і представник «Auchan Україна» відповіла, що компанія не коментує ситуацію з магазином в Донецьку.

texty.org.ua


Теги статьи: ДНРАшан

Дата и время 27 марта 2015 г., 16:55     Просмотры Просмотров: 4562
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

«Сказочно лживый п#дарас»: Боевик «ДНР» Степаныч о причинах бегства Прилепина в Россию
Зато без фашистов и хунты: в сети показали ’’скотские’’ условия жизни в ’’ДНР’’
’’Вы же не дураки!’’: АТОшник предупредил Францию о ’’втором Донецке’’

’’Хотим, как в ’’ДНР’’: оскандалившийся на протестах француз сделал громкое заявление
’’Больше не наливать’’: террористов ’’ДНР’’ высмеяли из-за ’’танковой атаки’’ ВСУ
Все шахты затоплены. В Горловке разрушаются жилые дома

Окружение ликвидированного Захарченко убежало из "ДНР"
За службу в «ДНР» экс-милиционера заочно приговорили к 8 годам
СБУ: Россия причастна к протестам во Франции

СБУ рассказали о провокациях спецслужб РФ в Европе
’’Грабила напару с мужем’’: вдова Захарченко вляпалась в громкий скандал
Александр Демченко: Кремль подрывает национальную безопасность Франции

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.548487