АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 2°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Що потрібно Україні, щоб перемогти у війні

Що потрібно Україні, щоб перемогти у війні
Що потрібно Україні, щоб перемогти у війні

Щоб перемогти армію Путіна, Україні потрібна якісно нова зброя.

Українська армія на відміну від російської не воювала з часів Афганської війни. Тому для перемоги їй знадобляться якісно нові озброєння.

Про це у блозі на сайті Новое время пише російський військовий аналітик Павло Фельгенгауер, повідомляють  Патріоти України. Зокрема, експерт пише: “Не думаю, що Україна може розраховувати на негайні поставки американської зброї. Крім того, дуже багато залежить від того, яку конкретно допомогу США вирішать надати.

Адже справа не в тому, що українцям нема з чого стріляти: для перемоги потрібні якісні зміни в українських збройних силах та їх екіпіруванні. Предмет першої необхідності для України – нові системи цілеспрямування та збору оперативних розвідувальних даних. Крім того, українська армія потребує безпілотників, і не тільки Raven, які США вже пообіцяли надати. Звичайно, це хороші апарати, але вони призначені для командирів підрозділів, а необхідні ще й оперативні, тактичні. Найкраще – ізраїльського виробництва” – вважає Фельгенгауер.

“Щоб якісно підняти можливості української армії, потрібно дуже багато чого. Нагадаю: під час війни у В’єтнамі весь російський ВПК працював день і ніч, щоб зуміти протиставити американським технічним новинкам свої розробки. У цей період з’явилося багато нових озброєнь, в тому числі і знамениті системи “Град” – вони були вперше використані на полі бою саме у в’єтнамській війні. Під час війни в Афганістані високоточні зенітні комплекси “Стінгер” кардинально змінили хід бойових дій.

Тому Україні потрібні якісно нові озброєння. Ну і, звичайно, українських військових потрібно вчити – на сьогоднішній день їх рівень підготовки вкрай низький. Особливо це стосується командирів, зокрема – генералів” – пише експерт. “У сучасній війні, та й у війнах взагалі, більшість проблем виникає саме через некомпетентне командування. Помилки відбуваються через невміння, незнання.

А оскільки українська армія не воювала з часів тієї ж Афганської війни – на відміну від російської, так що попереду її чекає непроста робота. На жаль, і навчання, і постачання озброєнь – вельми тривалі процеси. Особливо це відноситься до постачань зброї: думаю, Обама не наважиться надати Україні зброю до початку літнього наступу сепаратистів і російських військ” – підсумовує військовий аналітик.


patrioty.org.ua


Теги статьи: Армия

Дата и время 27 марта 2015 г., 17:30     Просмотры Просмотров: 2457
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.909606