АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 0°C
Днепр: -1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -2°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

Лінію укріплення в зоні АТО буде будувати...регіонал з Донецька!

Лінію укріплення в зоні АТО буде будувати...регіонал з Донецька!
Лінію укріплення в зоні АТО буде будувати...регіонал з Донецька!

Від Київської області будувати фортифікаційні споруди в зоні АТО буде…регіонал з Донецька.


Вчора відбулася сесія Київської обласної ради, де серед іншого Київська обласна державна адміністрація в особі Льва Парцхаладзе винесла на розгляд обласної ради питання про призначення керівника Комунального підприємства Київської обласної ради «Інститут соціально-економічного розвитку Київської області». Це питання надійшло напередодні сесії пізно увечері як «невідкладне», тому ніхто з депутатів не мав змоги ознайомитись ні з проектом рішення, ні тим паче з запропонованою кандидатурою.

Яке ж було моє здивування, коли я за 5 хвилин до початку сесії отримав проект рішення і загуглив прізвище запропонованої Парцхаладзе кандидатури – Адамова Олександра Борисовича. Виявляється він багаторічний член Партії регіонів, депутат Донецької міської ради (http://www.lukyanchenko.donetsk.ua/public_echo.php?id=1921), представник крупного будівельного бізнесу. Його батько також тісно пов’язаний з донецьким угрупуванням – з 2006-2011 рр. був керівником апарату Донецької обласної державної адміністрації. Безумовно сімейна будівельна компанія мала постійні замовлення. Проте залишається лише здогадуватись, наскільки чесно розподілялись гроші бюджету Донецької області при проведенні тендерів на будівництво. Про те, що сімейний бізнес був небезгрішний неодноразово писали місцеві ЗМІ (http://nacburo.org/?p=9)

Безумовно я виступив з цього питання. Окрім чисто морального аспекту про те, чи не соромно новій «демократичній» владі Київщини призначати на «хлібну» посаду колишніх регіоналів, я запитав, чи проводився хоча б якийсь публічний конкурс на посаду голови вказаного комунального підприємства, чи розглядала цю кандидатуру профільна комісія обласної ради, чому не знайшлося гідної кандидатури мешканця Київщини, для чого було пропонувати донецького варяга?
І головне, чи провірила СБУ видного депутата від ПР, бізнесмена з Донецька на предмет причетності до сепаратизму, підтримки терористів.

Чому я задав це питання?

Тому, що виявляється, комунальне підприємства Київської обласної ради «Інститут соціально-економічного розвитку Київської області» буде займатись будівництвом відведеної Кабміном для Київської області частини фортифікаційних оборонних споруд в зоні АТО, на що Кабмін виділив понад 800 млн. грн.

Безумовно жодної відповіді на свої питання я не отримав, натомість екс-регіонали з Київської обласної ради, зокрема голова обласної ради при Януковичу Качний, почали затикати мені рота, виправдовувати пана Адамова тим, що він бачте «професіонал» і не має ніякого значення, членом якої партії він був. Безумовно я почув до болю знайому пісню про «професіоналів». Саме так вони відбілювались після «Помаранчевої революції», саме так «професіонал» Янукович став Президентом, саме так ми отримали Героїв Небесної Сотні, війну з Москвою. Бо ми почали толерувати ось такі от заяви регіональчиків. В підсумку голосування пройшло з перевагою в 1 голос!

Регіонал з Донецька буде будувати оборонні споруди в Донецьку! А потім ми дивуємось, що такі Герої, як Генерал Кульчицький помирають від зрад когось із наших… Не здивуюсь, що проект будівництва нашої оборонної лінії вже дуже скоро буде лежати на столі у Путіна. 
Від себе зроблю все, щоб принаймні не допустити найгіршого. Подам запит від когось з нардепів по всім питанням, які мене хвилювали, особливо подам до СБУ на причетність Адамова до сепаратистів і російських терористів. І дуже сподіваюсь, що мої найгірші здогадки не підтвердяться, і Адамов виявиться лише черговим заробітчанином, а не агентом.

Втім, контрреволюція йде і ми вже не можемо закривати на неї очі. Ставленик Порошенка Лев Парцхаладзе наймає на роботу не когось із тисяч майданівців, мешканців київщини, а саме регіонала. І таких призначень на всіх рівнях повно. А все чому? Тому, що питання «Люстрації» заговорюється, замість того, щоб приймати ще жорсткіший закон «Про очищення влади», ця ж влада навпаки вносить зміни до закону і робить його ще більш легким. І тому така ось посада голови комунального підприємства навіть не розглядається як посада, яка потребує люстраційної перевірки. І через таких ось зрадників ми й отримуємо збиті літаки, засідки, котли…

Далі буде…


Теги статьи: ПарцхаладзеПроект Стена

Дата и время 27 марта 2015 г., 17:37     Просмотры Просмотров: 3739
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Проект «Стена»: суд повторно отстранил чиновника Госпогранслужбы
Гениальные схемы Яценюка и НАБУ
НАБУ закончило расследование по проекту "Стена". Имена "крышевавших" аферу чиновников остались за кадром

Дыра в "Стене" Яценюка: вскрылись данные о еще одном "незамеченном" фигуранте
НАБУ и САП завершили громкое следствие по проекту "Стена"
На пятом году войны с Россией проект «Стена» в Харьковской области готов на 80%

Стена пиара. Куда исчезли деньги на укрепление границы с Россией
Дом может рухнуть: в Украине ввели новые правила застройки
Куля в лоб говоришь? За эти преступления в нормальной стране Яценюка бы приговорили к высшей мере, - нардеп

Стена на границе с Россией: военный долгострой, который разворовывают
Деньги на ветер: армейские укрепления в зоне АТО оказались не готовы к боям
“Яма стоимостью 4 миллиарда”: в сети показали “Стену” Яценюка на границе с Россией

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что делать с «евробляхами»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.641131