АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -11°C
Харьков: -5°C
Днепр: -3°C
Одесса: -6°C
Чернигов: -11°C
Сумы: -8°C
Львов: -5°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -7°C
Ровно: -9°C

У Путіна серйозні проблеми, ситуація вийшла з-під контролю

У Путіна серйозні проблеми, ситуація вийшла з-під контролю
У Путіна серйозні проблеми, ситуація вийшла з-під контролю

Глава РФ  фактично не може тепер відмовитися  від  попередніх заяв.

Путін зіткнувся зі складною проблемою: як зберегти усередині Росії підтримку своєї агресії проти України і при цьому уникнути протидії з боку Заходу. Про це пише Джон Лаф, асоційований дослідник програми з Росії та Євразії аналітичного центру Chatham House (Лондон), в статті, опублікованій Newsweek, передають Патріоти України.

«Для внутрішньої аудиторії, пріоритетної для Путіна, меседж залишається передбачувано націоналістичним і триумфаторским», – вважає Лаф, наводячи як доказ висловлювання Путіна у фільмі «Крым. Путь на Родину».

З адресованих західній аудиторії «посилів» Путіна автор згадує заяви про готовність застосувати ядерну зброю та недавні масштабні військово-морські навчання, а також відзначає його спроби «спокусити» країни Південної Європи економічними обіцянками.

«Ці зусилля спрямовані на те, щоб розколоти ЄС і підірвати колективну рішучість Заходу зберегти санкції проти Росії і надати політичну і фінансову підтримку Україні», – цитує аналітика сайт “Хвиля”.

«Меседжі Путіна, адресовані всередину країни і за її межі, відображають лякаючу відсутність політичної альтернативи збереженню тиску на Київ і на Захід з метою не допустити розвитку України за західною моделлю. Його постійні згадки росіян і українців як єдиного народу показують, що він заперечує ту відчуженість, яку його політика створила між двома країнами», – йдеться в статті.

«У лавах прихильників своєї влади Путін, здається, намагається примирити погляди двох різних груп щодо російської стратегії в Україні. Одна група воліє негайно докласти всіх зусиль, щоб заблокувати прагнення України до зближення з Заходом, в тому числі відкрито випробовуючи гарантії безпеки НАТО державам Балтії. Менша і менш впливова група хотіла б вести довготривалу гру, домагаючись мирного врегулювання на Донбасі і поступового повернення України в російську сферу впливу, не розриваючи всіх зв’язків із Заходом», – міркує автор.

«Намагаючись знайти рівновагу між двома цими групами, Путін позиціонує себе як прихильника дипломатії, заснованої на мінських угодах, при цьому не уточнюючи, яким чином Росія може досягти більш масштабного мирної угоди з Україною», – пише Лаф.

«Мовчання Путіна з цього питання посилає сильний, хоча і мимовільний сигнал аудиторіям у Росії, в Україні і на Заході про те, що він створив кризу, яка вийшла з-під його контролю», – робить висновок автор статті


patrioty.org.ua


Теги статьи: Путин

Дата и время 28 марта 2015 г., 11:24     Просмотры Просмотров: 2862
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 января 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.081446