АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 15°C
Днепр: 17°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 15°C
Львов: 16°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

Прокурор Криму Поклонська поїде на місце смерті Януковича-молодшого - на озеро Байкал

Прокурор Криму Поклонська поїде на місце смерті Януковича-молодшого - на озеро Байкал
Прокурор Криму Поклонська поїде на місце смерті Януковича-молодшого - на озеро Байкал

Так званий «прокурор» Криму Наталія Поклонська із-за накладених на неї країнами Заходу особистих санкцій вирішила провести свою відпустку на території Російської Федерації, причому у східній її частині.

Про таку новину повідомляє «Преса України».

«Невиїзна» Поклонська вирішила відвідати нові місця нової для себе Батьківщини - озеро Байкал, гірський Алтай, а також острів Сахалін. 

Також російським журналістам вона категорично відкинула версію, що вона, мовляв, їде у відпустку в Росії з-за санкцій країн цивілізованого Заходу.

«Я не збираюся виїжджати за межі Росії, вона у нас величезна, така красива», - заявила Поклонська, «забувши» про те, що вона «нев’їздна» в багато країн світу.

Про конкретні плани і програми перебування Поклонської на Сході Російської Федерації поки відомо мало, але те, що вона буде в тих місцях на озері Байкал, де нещодавно трагічно загинув молодший син колишнього президента України Януковича - вже відомо майже точно.

Нагадаємо читачам «Преси України», що широко розрекламована в російських пропагандистських ЗМІ відправка півсотні «добровольців»-найманців з російського міста Єкатеринбурга на Схід України для збройної боротьби зі Збройними силами України закінчується черговим великим пшиком...

В соціальних мережах багато хто з прибулих кілька тижнів тому на Донбас російських терористів-найманців вже відчайдушно просяться назад додому на батьківщину.

Проблеми в уральців, які сформували так званий «Уральський добровольчий загін», почалися відразу ж по прибуттю на Схід України.

Спочатку їм пообіцяли, що вони поповнять батальйон «Привид», яким керує відомий луганський терорист Мозговий. Але цього не трапилося.

Потім безслідно зникли їхні командири, які можливо вже вбиті місцевими «ополченцями» з-за великих грошей, які, як правило, мають росіяни при собі.

«У нас пропали командири, і нам погрожують», - скаржиться один з уральських ополченців з території Донбасу екатеринбургскому товаришеві в соцмережі.

Втік від своїх і самий головний їхній командир, так званий «голова обласного фонду ветеранів спецназу Єкатеринбурга» Володимир Єфімов.

«Він поїхав і пропав. Після цього місцеві стали ... «недобре себе вести» - (в перекладі з нецензурного. - П.У.).

20 осіб вже поїхали. Залишки вчора роззброїли і смикають по кілька чоловік», - поскаржився російський окупант.

«Преса України»


Теги статьи: ПоклонськаПоклонская

Дата и время 28 марта 2015 г., 13:41     Просмотры Просмотров: 3746
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054569