АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 27°C
Харьков: 29°C
Днепр: 29°C
Одесса: 27°C
Чернигов: 28°C
Сумы: 27°C
Львов: 26°C
Ужгород: 29°C
Луцк: 27°C
Ровно: 27°C

Відділяючи Крим від України, Константінов рятується від повернення «Укрексімбанку» боргу у мільярд гривень

Відділяючи Крим від України, Константінов рятується від повернення «Укрексімбанку» боргу у мільярд гривень
Відділяючи Крим від України, Константінов рятується від повернення «Укрексімбанку» боргу у мільярд гривень

Компанія «Консоль ЛТД» та інші фірми, пов’язані зі спікером Верховної Ради Криму Володимиром Константиновим, заборгували банкам понад 1 мільярд гривень. Про це стало відомо з матеріалів судових справ, розміщених в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляє «Первая инстанция«.

Найбільше боргів у бізнесу Константинова перед державним «Укрексімбанком».

Так, 17 лютого Господарський суд Криму розглянув позов Державного експортно-імпортного банку України до компаній «Консоль ЛТД», « Інвестиційно-фінансової компанії Крим-Фінанс» та ПП « Цар-Град-Строй». Фінансова установа домагається від відповідачів стягнення на майно в сумі $5,28 млн. доларів і 459,89 млн. грн.

До суду банк звернувся у вересні 2013 року. Як зазначено в матеріалах справи, борг компанії «Консоль ЛТД» перед «Укрексімбанком» сформувався в результаті укладення кількох договорів:

кредитний договір від 5 червня 2013 року на суму $5,28 млн і 44,89 млн. гривень (включаючи прострочену заборгованість, нараховані відсотки, плату за управління кредитом, плату за зміну умов кредитного договору, пеню і відсотки за несвоєчасне погашення кредиту, відсотків, втрат від інфляції);

кредитний договір від 9 березня 2006 року на суму 415 млн. грн (включаючи прострочену заборгованість, нараховані відсотки, плату за управління кредитом, плату за зміну умов кредитного договору, пеню і відсотки за несвоєчасне погашення кредиту, відсотків, втрат від інфляції).

Іпотекою в забезпечення позики є споруджуваний готельний комплекс у селищі Партеніт площею 16673 кв.м. на ділянці 0,7 га.

В якості застави банку були надані 100% в статутному фонді фірми « Цар-Град-Строй» , а також майнові права компаній «Консоль ЛТД» і « Цар-Град-Строй» за договором про будівництво комплексу.

У суді банкіри просили визначити спосіб реалізації предметів іпотеки/застави шляхом продажу на публічних торгах.

17 лютого Господарський суд Криму призупинив провадження у справі, поки не буде проведена оцінка вартості майна.

Одночасно «Укрексімбанк» виставив претензії компанії «Реал Естейт», яка є засновником компанії «Консоль ЛТД». Банк через суд вимагає стягнути з фірми 575,54 млн. грн. (включаючи відсотки , пеню , штрафи і т.д.). Генеральний договір з позичальником «Укрексімбанк» уклав шість років тому. Позов про стягнення боргу надійшов до суду в жовтні 2013 року. Справа була прийнята до виробництва 4 лютого 2014.

Претензії до фірм Володимира Константинова є і у інших банків.

Згідно з даними Єдиного реєстру судових рішень , «Промінвестбанк» веде судову тяжбу з компаніями «Консоль ЛТД» , «Реал Естейт» , «Севастопольський заводом залізобетонних виробів», україно-російським підприємством «Джеміет» і ТОВ «Гіпек» про стягнення 39,91 млн. грн. Позовні вимоги пов’язані з невиконанням умов кредитного договору десятирічної давності.

Ще один позов «Промінвестбанку» на суму 25,5 млн. грн до компанії «Консоль ЛТД « та її партнерам – «Реал Естейт», «Джеміет», «Індустрія-Крим» – пов’язаний з претензіями за договором від 2007 року.

Також суди з «Консоль лтд» та спорідненими структурами веде банк «Київська Русь» – претензії в розмірі понад 50 млн. грн.

Раніше депутат від партії «Батьківщина» Андрій Сенченко в інтерв’ю «Радіо Свобода» заявляв, що фірма Володимира Константинова також отримувала «дуже великі кредити» в «Ощадбанку « і « ВТБ-банку». «У Константинова жахливе матеріальне становище, він банкрут і величезні гроші повинен банкам. Є кримінальні справи», – розповідав депутат.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Криму є одним з лідерів антиукраїнського заколоту. 6 березня кримські депутати проголосували за відділення Криму від України та входження до складу Росії. Володимир Константінов  назвав нову владу України владу “хунтою, яка намагається легалізуватися на міжнародному рівні… І перемогти їх може лише сила”.

Наші гроші


Теги статьи: УкрсімбанкомКонстантинов

Дата и время 07 марта 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 3021
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.062718