АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -1°C
Львов: 4°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Прибутки "Рошену" за рік зросли у 9 разів, банк Порошенка - "подвоївся"

Прибутки "Рошену" за рік зросли у 9 разів, банк Порошенка - "подвоївся"
Прибутки "Рошену" за рік зросли у 9 разів, банк Порошенка - "подвоївся"

Прибутки та вартість ключових українських активів президента Петра Порошенка невпинно зростають. Про це у своїй статті для "Радіо Свобода" пише Євген Солонина.

Зокрема, київська фабрика "Рошен" за минулий рік збільшила прибуток у дев’ять разів, повідомляється в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку. Київська фабрика "Рошен" працювала щоденно і раніше, на початку торговельних воєн із Росією, йдеться у статті.

"Більш ніж удвічі наростив статутний капітал за останній рік "Міжнародний інвестиційний банк", який, за його ж інформацією, належить Ігорю Кононенкові, Петру Порошенкові та батькові президента Олексію", - пише автор. Цей банк не вважається великим: в Нацбанку його оцінюють як 40-й за обсягом статутного капіталу, відтак він не є предметом посиленого моніторингу держави, пояснила голова правління НБУ Валерія Гонтарева. Вона повідомила, що найімовірніше, статутний капітал банку зріс лише через те, що зберігав більшість своїх коштів у іноземній валюті, яка за останній рік подорожчала у гривневому вимірі утричі.

 

Сам Петро Порошенко у спілкуванні з журналістами постійно наголошує, що він вже не керує ні своїм бізнесом, ні процесом його продажу. "Звісно, продаємо. Зараз укладений контракт з "Rothshild group", категоричною вимогою якого є відсторонення "особи, яка є заручником політики", тобто мене, від діяльності компанії", - пояснив президент.

Порошенко запевнив, що його рішення продати бізнес стосується як українських, так й іноземних підприємств, а також заводу в анексованому Росією Криму. Правники нагадують, що хоч 103-я стаття Конституції України та українське законодавство не дають права президенту займати керівні посади у державних чи комерційних підприємствах, входити до наглядових рад, але не забороняють йому просто володіти акціями.

"Водночас фахівці наголошують, що навіть володіння бізнесом для глави держави є конфліктом інтересів, бо на посаді президента він може сприяти "своїм" галузям та збільшувати прибутки", - йдеться у статті.

Експрес онлайн


Теги статьи: РошенПорошенко

Дата и время 28 марта 2015 г., 20:13     Просмотры Просмотров: 3880
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.096788