АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 6°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 4°C
Ровно: 3°C

Геращенко розповів хто стояв за призначенням Бочковського і як справа обернулася в суді


Всі хто підтримав призначення арештованого на засіданні Кабміну зафіксовано в стенограмі, що наводиться.

МВС спромоглося додати доказів через свідчення підлеглих Бочковського. Ниточка від арештованого поведе далі, ходатаям призначення хабарника теж доведеться ходити на допити. Про все це та інше Патріоти України довідалися з публікації напа Геращенка у Facebook Пряма мова: «Отже, сьогодні підозрювані у скоєнні розкрадань і корупції екс-глава ДержЧС Бочковський і його заступнк Стоєцький були арештовані судом на два місяці з правом внести заставу в розмірі 1 млн 182 тис грн.

Не сумніваюся, що друзі і родичі тов. Бочковського і Стоєцького знайдуть необхідну суму, що дорівнює прожитковому мінімуму простого українця за 1000 місяців або 83 роки. Прокурор з Генпрокуратури, який вчора засумнівався в наявності достатніх доказів був «убитий» на повал, одкровеннями кількох начальників обласних управлінь ДержЧС, про те, як, скільки і кому їм треба було возити кожен місяць, щоб залишатися на своїх місцях і далі грабувати підприємців і простих громадян .

Так що крига скресла панове присяжні! Вчора на передачі Шустер Live, екс-міністр екології та природних ресурсів від партії “Свобода” Андрій Мохник з пафосом, гідним кращого застосування, повідомив, що підозрюваного в корупції Бочковського на його пост глави ДержЧС, запропонував ніхто інший як Арсен Аваков! Ось як! На підтвердження своїх слів, Андрій Мохник заявив, що депутати ВР від партії “Свобода” звернулися в КабМін з вимогою дати їм стенограму засідання КМУ від 23.04.2014, на якому і проходила процедура узгодження і призначення Бочковського. Я також виступив і сказав, що подібні заяви екс-міністра від партії “Свобода” є приклад нахабної цинічної брехні! На відміну від екс-депутатів та екс-міністрів від партії “Свобода”, мене не вчили нахабно брехати в обличчя всій Україні.

Тому я зараз тут публікую, без коментарів і купюр, витримку зі стенограми засідання Кабінету Міністрів, на якому розглядалося питання узгодження кандидатури Бочковського на пост глави ДержЧС. Скажу відверто, що надій, на те, що після цієї публікації екс-міністр Мохник принесе публічні вибачення Українському народові та визнає що він брехун, у мене немає. Нехай кожен громадянин України, кожен, хто був на Майдані і хотів щоб українські політики не брехали, зробить для себе висновки прочитавши стенограму засідання Кабінету Міністрів про призначення Бочковського.

Спочатку рекомендую прочитати цитату з стенограми КМУ, а потім подивитися приклад цинічної брехні екс-міністра від партії “Свобода” у вчорашньому виступі на Шустер Live, коли Андрій Мохник думав, що він зможе також легко обманювати телеглядачів, як партії “Свобода” вдалося в 2010 і 2012 роках обдурити виборців областей Західної України, а потім їх грабувати також як і підозрювані в розкраданнях і корупції пан Бочковський і Стоєцький.

Прошу засоби масової інформації, газети, телеканали, інтернет-сайти і всіх чесних журналістів не брати коментарі у екс-міністра – брехуна Андрія Мохника і не запрошувати його в прямі ефіри на ТБ, а то знову що-небудь збреше, а мене на цьому ефірі не буде, щоб відповісти йому правдою в обличчя. При цьому я знаю і поважаю багатьох хлопців з партії “Свобода” – Юру Левченко, Андрія Іллєнка та інших, хто пішов у цю партію за покликом душі, щоб відстоювати інтереси України і жорстоко помилився, побачивши які звичаї панують всередині гнилої серцевини цієї структури, якій виборці більше не довірили бути в парламенті. З

АСІДАННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 23 квітня 2014 року БОЧКОВСЬКИЙ С.С.- Полковник Бочковський Сергій Станіславович. ЯЦЕНЮК А.П.- Ви вже у відставці за вислугою років. БОЧКОВСЬКИЙ С.С.- В 2010 році пішов у відставку з посади першого заступника начальника Головного управління в Одеській області. ЯЦЕНЮК А.П.- Ви оформили пенсію? БОЧКОВСЬКИЙ С.С.-Так. ЯЦЕНЮК А.П.- Ви фахівець в пожежній безпеці? БОЧКОВСЬКИЙ С.С- Так. Взагалі працював на різних посадах, в тому числі обіймав посаду старшого наукового співробітника, працюючи в Українському науково-дослідному інституті. Працював і в службі і в профілактиці. ЯЦЕНЮК А.П.- Вас міністр оборони Коваль вніс? БОЧКОВСЬКИЙ С.С- Так. БУЦА.Е.Б- Міноборони розглянуло це питання і одноголосно підтримало. ЯЦЕНЮК А.П.- Точно одноголосно? БУЦА.Е.Б- Точно. Я був присутнім на цій колегії. ЯРЕМА В.Г.- Прошу підтримати. Фахівець, людина, яка має досвід, і я особисто проводив з ним бесіду. Є думки, як покращити ситуацію в Службі надзвичайних ситуацій, сьогодні вже починається сезон пожеж, тому прохання підтримати. “П. С. Коли Президент України Петро Порошенко рекомендував Верховній Раді призначити Віталія Ярему Генеральним Прокурором України, він порекомендував йому діяти за заповітами екс-прем’єра Сінгапуру Лі Кван Ю, який говорив, що якщо Ви хочете побороти корупцію в своїй країні, то Вам треба почати з того, щоб посадити трьох своїх друзів. Віталій Ярема не послухав прохання Президента і тому виконання його наказу почалося вже після відставки Віталія Яреми з посади Генпрокурора і зробити це за нього довелося Арсену Авакову і Арсенію Яценюку. Слава Україні!”


Джерело: http://patrioty.org.ua/


Теги статьи: Геращенко

Дата и время 29 марта 2015 г., 10:38     Просмотры Просмотров: 3613
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.06408