АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

За бесхозный общак «семьи» «Брокбизнесбанк» вступился только его коллектив

За бесхозный общак «семьи» «Брокбизнесбанк» вступился только его коллектив
За бесхозный общак «семьи» «Брокбизнесбанк» вступился только его коллектив

Трудовий колектив "Брокбізнесбанк" просить українську владу вжити всі можливі заходи з термінової стабілізації ситуації в банківській системі України і, перш за все, в "Брокбізнесбанку"

Про це йдеться у відкритому зверненні колективу, яке є у розпорядженні Forbes.

Звернення адресоване спікеру Верховної ради, в.о. президента Олександру Турчинову, депутатам Верховної ради, прем’єр-міністру Арсенію Яценюку, голові Нацбанку Степану Кубіву.

"До вас звертається багатотисячний колектив "Брокбізнесбанку", який представлений по всій країні, враховуючи розгалужену мережу його відділень.

Просимо вас вжити всіх можливих заходів з термінової стабілізації ситуації в банківській системі України і, перш за все, в "Брокбізнесбанку".

Сьогодні ситуація вимагає від усіх непересічної активності. Штучно створені проблеми для такого великого банку, як "Брокбізнесбанк", призведуть до негативних і несподіваних наслідків у банківському секторі та економіці України в цілому.

Під загрозою баланс інтересів держави, великого бізнесу, суб’єктів підприємницької діяльності та населення в деяких обласних центрах, де банк реалізовував соціальні, інвестиційні та інші значущі проекти.

"Ми - велика і невід’ємна частина нашої держави. Щодня ми виходимо на роботу у всіх куточках нашої країни. Незалежно від особистих політичних уподобань та складну ситуацію, ми виконуємо свою роботу професійно. Для багатьох наших клієнтів відділення банку вже стали "домом". При будь-яких умовах і кризових ситуаціях наш банк міцно тримався на ногах і підтримував своїх клієнтів, навіть коли нам самим було дуже важко.

До останнього часу "Брокбізнесбанк" мав позитивний досвід та бездоганну репутацію фінансової установи, протягом 23 років нам довіряли корпоративні клієнти, які представляли вагомі галузі економіки, малий і середній бізнес, населення України.

Ми - один з небагатьох банків , який має значний досвід роботи із зарплатними проектами підприємств державного сектора і робить це дуже ефективно. Ми маємо колосальний досвід роботи з такими вагомими банківськими послугами, як виплата одержувачам пенсій та соціальної допомоги, обслуговування чеків органів Державної казначейської служби України.

Сьогодні ми відчуваємо підтримку наших постійних клієнтів , які з розумінням ставляться до тимчасової ситуації, хочуть допомогти і надалі готові залишатися нашими постійними клієнтами. Банк і клієнти - це і партнери, і велика єдина родина, ми відчуваємо справжню підтримку один одного в складній ситуації.

"Брокбізнесбанк" має великий кредитний портфель, який на початку року становив понад 26 млрд гривень. За обсягом кредитів банк займає 8-е місце серед 180 банків України. Серед позичальників банку - багато підприємств агропромислового сектора, а також громадяни, які за кредитні кошти придбали житло.

У разі ліквідації банківської установи клієнтам сільськогосподарського сектора доведеться терміново шукати додаткові резерви або розпродавати своє майно, щоб погасити діючі кредии. Це може бути дуже небезпечно напередодні початку посівної кампанії в Україні.

Крім того, багато сімей будуть змушені достроково погасити всю суму кредиту, бо того вимагає чинне законодавство . Фактично цими діями залишаються без даху над головою сотні сімей , які вже облаштували власне житло.

Дуже просимо вас зберегти "Брокбізнесбанк" єдиним цілісним установою без розподілу та ліквідації. Ми, трудовий колектив, і надалі будемо виконувати свої обов’язки, обслуговувати діючих клієнтів, залучати нових, а це дає впевненість і гарантію, що банк буде працювати і далі".

Нагадаємо, з 3 березня Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію в "Реал-банку" і "Брокбізнесбанку" .

Пізніше, Нацбанк пояснив введення тимчасових адміністрацій в "Брокбізнесбанку " і в "Реал- банку" невиконанням цими банками зобов’язань перед вкладниками і кредиторами протягом 10 днів поспіль.

экономическая правда


Теги статьи: БанкротКурченкоБрокбизнесбанк

Дата и время 07 марта 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 4599
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Законопроект о возвращении денег вкладчикам одобрен финансовым комитетом Рады
Кредиторы банков-банкротов за год получили более 10 млрд грн
Банки-банкрути отримали близько 9 млрд грн за рік

Игорь Дворецкий предпочитает крольчатину без долгов
Скандальная компания «Трейд Коммодити» признана банкротом
Депутат Одесского областного совета одиозный Виктор Баранский нанес миллионные убытки судовладельцам по всему миру

Друг Пашинского криминальный авторитет Тищенко объявил себя банкротом и не вернул государству 284 миллиона
Украинец впервые смог объявить себя банкротом
Фирма из орбиты Жеваго купила пул активов банков-банкротов за 303,5 миллиона

Партнер Пашинского просит суд признать его банкротом
Курченко назначает своего человека в «Агрофонд»
Фонд гарантирования завершил ликвидацию банка Сергея Курченко

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.516706