АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Юрій Зандер - “нам суд не указ”, про рейдерське захоплення земель територіальної громади під Києвом

Юрій Зандер - “нам суд не указ”, про рейдерське захоплення земель територіальної громади під Києвом
Юрій Зандер - “нам суд не указ”, про рейдерське захоплення земель територіальної громади під Києвом

Вже вкотре Громадська Організація СТ "Старз", використовуючи підроблені документи, намагається узаконити самозахват ділянок 17.4га та 2.3га. в межах Гнідинської селищної ради Бориспільського району. І справа навіть не в тому, що ГО не може бути власником прав на земельні ділянки для ведення садівництва, а в підробних документах, що раз за разом подаються до суду з відома чиновників Бориспільської РДА. 

Про те, що документи підробні, є рішення суду і навіть порушені кримінальні справи проти горе-фальсифікаторів. Разом з тим, ГО СТ “Старз” (код ЄДРПОУ 26147108) в особі керівника Юрія Зандера, не покидає спроб любими шляхами узаконити самозахват земель територіальної громади, вводячи в оману органи судової та виконавчої влади, про що  свідчать відомості з Єдиного державного реєстру судових рішень, в рамках розгляду справи №359/3132/16-а.

Спочатку Київський окружний адміністративний суд, а потім й Київський апеляційний адміністративний суд визнали безпідставними вимоги зазначеного товариства на земельні ділянки площею в 17,4 га і 2.3, які були начебто передані Дирекції будівництва КІВЦ та товариству "КиївСтарз" ще у 1988 році під розміщення колективних садів, до яких  ГО СТ “Старз”, як виявилось, не має  ніякого відношення. Вказані факти викладені в Постанові Окружного адміністративного суду (яка набрала законної сили) від 20.05.2014 року та в справі № 810/2335/14-а, якою визнано неправомірними дії Відділу земельних ресурсів в Бориспільського району Київської області, щодо внесення записів до державного акта серії Б N 017665 від 1988 року на право постійного користування земельною ділянкою площею 17,4 га  щодо рішення ВК Гніденської сільради Бориспільського району  від 28.12.94 про виділення дирекції будівництва КІВЦ та товариству КиївСтарз в користування земельної ділянки площею 2,3 га та рішення від 27.02.95 про надання земельної ділянки ТОВ КиївСтарз під розміщення колективних садів площею 17,4 га, та відсутність правонаступництва ГО СТ "Старз", щодо Дирекції будівництва КІВЦ та товариства" КиївСтарз".

 Рішенням у справі N 810/2335/14 встановлено, що Гнідинська сільська рада Бориспільського району Київської області не приймала будь-яких рішень щодо вищезазначеної земельної ділянки.

Натомість Громадська організація Садівницьке товариство "СТАРЗ "звернулась до Бориспільської РДА із заявою про проведення інвентаризації земель загального користування, які перебувають у постійному користуванні. Однак,  Бориспільська РДА листом від 21.08.2014 N 7-46-2521 відмовила у видачі дозволу на проведення інвентаризації у зв’язку з відсутністю у позивача правовстановлюючих документів на земельну ділянку площею 17,4 га. Відмова в наданні дозволу була мотивована відповідачем відсутністю у ГО СТ "СТАРЗ" правовстановлюючих документів на землю, інвентаризацію яких було заплановано.

Водночас, Бориспільським відділом поліції ГУНП Київській області відкрито кримінальне провадження за ст. 190 ч.1 КК України, щодо посадових осіб ГО СТ «Старз», що в адміністративних межах Гнідинської селищної ради Бориспільського району, шахрайським шляхом вводять в оману компетентні органи виконавчої та судової влади, використовуючи фіктивні документи  з метою заволодіння земельною ділянкою, яка належить Барник Руслана Юріївні на праві приватної власності та кримінального провадження згідно правової кваліфікації кримінального правопорушення (КК України 2001) ст. 358 ч.4, щодо громадян Зандер Ю.М.та Зандер І.А. що використовуючи підробні документи, намагаються привласнити на користь ГО СТ "Старз" земельною ділянку, яка належить Барник Руслані Юріївні.

Всупереч рішенням судів, відкритих кримінальних проваджень, відсутності правовстановлюючих документів, ГО СТ "Старз" в особі  Зандера Юрія Миколайовича, ще з 2013 року намагається на підставі підробних документів скасувати держакт на земельну ділянку, яка належить  Барник Р.Ю. на праві приватної власності.

Так Рішенням Бориспільського міськрайонного суду (яке набрало законної сили)  від 15.07.2014 року в справі №359/11554/13-ц за позовом ГО СТ “Старз” до Бориспільської РДА та Барник Р.Ю, позивачу відмовлено в повному обсязі, в зв’язку з тим , що ГО СТ “Старз” не довів своїх прав користування земельною ділянкою 17.4 га та накладення на земельну ділянку Барник Р.Ю..        

Ухвалою Вищого спеціалізованого Суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ від 13.09.2017 року в справі № 359/7085/14-ц за позовом Зандер І.А. до Бориспільської РДА, Барник Р.Ю, третя особа - ГО СТ "Старз" (на стороні позивача), справу відправлено до першої інстанції на новий розгляд з підстав відсутності доказів порушення прав позивача, наданням у власність земельної ділянки Барник Р.Ю.. Можна припустити,  що" судовою тяганиною", відключенням електропостачання від будинку Барник Р.Ю., перекриттям під’їзду до ділянки,  Зандер Ю.М.  в змові з правлінням ГО СТ "Старз", намагається  створити неможливі умови проживання на своїй ділянці сім’ї Барник Р.Ю..

Просимо це журналістське розслідування вважати офіційним запитом до ГПУ та ДБР для подальшого вивчення ситуації та кваліфікації дій Зандера Ю.М. та інших посадових осіб ГО СТ “Старз” щодо незаконного вилучення, привласнення та використання земель державного запасу.  

Також просимо всіх постраждалих від дій громадянина Юрія Зандера звертатись в поліцію, або на гарячу лінію НАБУ 0-800-213-200

Олег Бойко


Теги статьи: ЧиновникиЗемляСудРейдерский захватРейдерствоКиївСтарзЗендер ЮрійГО СТ “Старз”

Дата и время 30 ноября 2019 г., 15:06     Просмотры Просмотров: 1695
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Суд разрешил Грымчаку погулять во время карантина
Апелляция по делу о выплате «ПриватБанком» $200 миллионов Суркисам перенесена
Головою вінницького суду стала 36-річна дружина заступника прокурора області та донька керівника департаменту ОДА

В Киеве будут судить замдиректора школы, где едва не погибла ученица
В Крыму оккупанты вынесли приговор украинскому «террористу»
Посилення карантину оскаржують у суді – засідання призначили на 11 травня

Бывший «правосек» Ярош заявил о владении домом, квартирой и несколькими земельными участками
Скандал со “смаженым кабанчиком” в Херсонской ОГА: вице-губернатор Чепига отделалась легким испугом
Суд отпустил из Николаевского пункта пребывания иностранцев «вора в законе», которого считали причастным к ФСБ

Полковника ЗСУ Без’язикова засудили на 13 років за держзраду
В Украине суды массово отменяют штрафы за нарушение карантина
Украинцы смогут увидеть «розовую луну» в ночь на 8 апреля

Комментарии:

comments powered by Disqus
09 апреля 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.543276