АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 22°C
Днепр: 23°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 20°C
Львов: 15°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 15°C
Ровно: 14°C

Як звільнений Лапа продовжує «рулити» Держпродспоживслужбою або перезавантаження влади «по- Міловановськи»

Як звільнений Лапа продовжує «рулити» Держпродспоживслужбою або перезавантаження влади «по- Міловановськи»
Як звільнений Лапа продовжує «рулити» Держпродспоживслужбою або перезавантаження влади «по- Міловановськи»

Розпорядженням Кабінету Міністрів України №999 від 23.10.2019 року з посади Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів звільнено Лапу Володимира Івановича. Разом з ним звільнено і його першого заступника Жука.

Вказані кадрові рішення розпіарені по всіх каналах зв’язку, в тому числі і безпосередньо паном Міністром через мережу Фейсбук та чітко проголошено, що це все зроблено з метою повного перезавантаження влади, боротьби з корупцією, знешкодження злочинних схем та впровадження більш ефективних дій для виконання програми Уряду. Браво, супер…..

А що ж насправді…

Володимир Іванович маючи зв’язок з паном Миловановим Т.С. та паном Висоцьким Т.М. пролобіював тимчасове покладення обов’язків Голови на свою колишню заступницю Шевченко Ольгу - молоду гарну дівчину, яка готова за пана Лапу і «в вогонь і в воду». З моменту звільнення Володимир Іванович жодного дня не пропустив на роботі. Може це звичка така, а може «службова необхідність», але поведінка, працездатність та дії Лапи говорять лише про те, що він і не збирається на вихід.

Так, з метою встановлення контролю над проведенням експертиз об’єктів державного контролю, «рекомендував» своїй в.о. Голови змінити керівництво Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики. Виконуючи «рекомендації» (точніше вказівки) свого ШЕФА пані Шевченко дуже швидко впоралась з поставленим завданням поновивши на посаду директора досить одіозну особу – Загребельного Володимира Олександровича. Про цю людину можна вірші складати пане Мілованов якщо Ви не знаєте то будь ласка для Вас довідково:

 27.04.2016 року Генпрокуратурою України зареєстровано кримінальне провадження №42015000000001137 (ч.3 ст.368 ККУ) за підозрою Загребельного В.О. в тому, що він перебуваючи на посаді керівника Інституту спільно із двома підлеглими запровадили механізм вимагання та одержання неправомірної вигоди за надання висновків якості м’ясної продукції на столичних ринках. За результатами оперативно-слідчих дій Загребельного В.О. затримано «на гарячому» під час отримання чергової неправірної вигоди. Розгляд вказаної кримінальної справи в судових інстанціях триває, але потужні зв’язки останнього вирішують питання щодо її закриття в зв’язку із спростуванням матеріалів.

Володимир Загребельний – уродженець села Варварівка Вінницької області. У 1987-2010 рр. працював у м.Єнакієве Донецької області. Зокрема, був замголови правління ЗАТ «Продовольча компанія «ЮНКЕРС» і директором ТОВ «Єнакіївський м’ясокомбінат».

Інвестором компанії «ЮНКЕРС» була лондонська фірма Reef Holdings PLC, співвласником якої був Микола Присяжнюк, з 2010 року міністр аграрної політики в уряді Миколи Азарова.

Співзасновниками «Єнакіївського м’ясокомбінату» є Валерій Єнчев і Юрій Хатаєв, останній значиться директором ТОВ «Донбасвугіллярезерв» Дениса Шумакова, сина Юрія Шумакова (прізвисько – Шумак), близького до екс-нардепа Юрія Іванющенка, відомого як Юра Єнакіївський. Свого часу Шумаков був сусідом родини Іванющенка у смт Восход, Ялта. В Криму Шумаков та Іванющенко звели маєтки біля «Чайного будиночку» екс-президента Віктора Януковича.

У 2010 році, коли уродженець Єнакієве Віктор Янукович став президентом, Загребельний був призначений директором Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. У 2012 році був звільнений, але рішенням Вищого спецсуду 2013 р. поновився на посаді. Фактично Загребельний приступив до виконання обов’язків у липні 2014 р. 

Протягом останнього місяця Лапа двічі збирав керівників територіальних органів (перший раз на нейтральній території в м.Хмільник Вінницької області, другий – в ресторані «Ватра» на вулиці Городецького) на яких чітко поставив кожному завдання (зрозуміло яке). В робочий час (ніби з нагоди дня сільського господарства) для «зміцнення колективу» під час розпиття міцних напоїв зібрав колектив на своєму колишньому місці. І коли раптом на цей захід випадково з’явився пан Міністр,  Володимир Іванович як і завжди тихесенько десь пропав, залишивши колектив наодинці з паном Міловановим.

Дріб’язковість пана Лапи підтверджує і те, що вже більше місяця продовжує використовувати можливості свого водія Андрія (тел.-0631571201), який працевлаштований та отримує заробітню платню в Держпродспоживслужбі  виключно у власних цілях. А це вже незаконне заволодіння бюджетними коштами пане Міністр. Наберіть будь ласка пана Андрія та перепитайте, бо це можуть зробити скоріше правоохоронні органи. Володимир Іванович Вам не соромно? 

Хто ж це такий пан Лапа насправді – принципова людина, правдоруб, борець з корупцією або все ж таки пристосуванець, лицемір, людина з маскованим обличчям. Вирішувати Вам, але факти залишаються фактами, їх не зтерти. 

З приводу боротьби з корупцією. Трохи історії. Червень 2015 року. Міністр аграрної політики - Павленко, заступник Міністра – пан Лапа. Правоохоронці проводять обшук в т.з. бек офісі Міністерства (доречі прямо напроти центрального приміщення Держпродспоживслужби за адресою: вул. Бориса Гринченко,2) яким керував помічник Міністра Лієв, і поряд з купою готівки знаходять відомість по якій посадові особи Міністерства отримують щомісячну «зарплатню». І кого ми там бачимо в числі інших…… нашого вельмишановного, чесного, білого як сніг, принципового Володимира Івановича. Тільки там він записаний як Лапа Вова і цифра проти нього стоїть дуже скромна 20000 $. Володимир Іванович читаючи дану статтю зараз думає пишіть-пишіть все рівно нічого не доказали і не докажете. Але пане Володимире ніхто і не збирався доказувати і притягати Вас тоді до відповідальності. Часи були тоді дуже складні – телефонне право діяло, а Лієв мав купу сп…..х коштів в народу, якими просто поділився. Це так про Вашу чесність та принциповість.

Наступний блок –дотримання Лапою В.І. вимог антикорупційного законодавства. Тут окрема історія в якій Володимире Івановичу відмітився двічі.

Якщо перший раз він просто несвоєчасно подав декларацію особи, уповноваженою на виконання функцій держави, що є порушенням статті 172-6 КуПАП «Порушення вимог фінансового контролю». На такий факт дійсно можно закрити очі – зайнята людина, був можливо у відрядженні, то другий факт вибачте…. але тут вже присутній умисел.

Коротенько фабула.

 24.12.2017 року Національним   агентством з питань запобігання корупції стосовно Лапи В.І. складено протокол про адміністративне правопорушення №41-03/159. Так, Лапа В.І., протягом 2014-2017 років, перебуваючи на керівних посадах центральних органів виконавчої влади та являючись особою, уповноваженою на виконання функцій держави, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» одночасно являвся керівником (Головою комісії з припинення ТОВ «Український клуб аграрного бізнесу») і лише після встановлення вказаного факту припинив вказану діяльність. Невідомо яким чином Володимир Іванович (можливо і тут наша Феміда послухалась когось інше а не Закон) вирішив питання з судом, але наявність в його діях умислу на вчинення вказаного адміністративного правопорушення є достеменне. Всім відомо, що особа визнана винною судом у вчиненні вказаного правопорушення за законом має бути звільнена…..

Пане Міністр Вам ще щось треба доказувати?

Доречі як кажуть яблуко від яблуні далеко не падає за інформацією наших джерел з числа правоохоронних органів, у його наступниці Шевченко Ольги  є питання щодо одержання певних доходів та подальших їх декларування, але це вже інша історія і компетенція правоохоронців

Ну і на завершення - здобутки Лапи в професійній діяльності. Відкриття нових ринків збуту та просування вітчизняної продукції на міжнародні ринки. Так дійсно є плюси, але давайте глянемо глибше переважно по якому напрямку?  Звичайно - курятина. А чому? А тому що знову Володимир Іванович трохи фінансово простимульований. Нікому не секрет, що після історії з Лієвим роботодавець в Володимира Івановича  змінився і ним став могутній олігарх Косюк  (правоохоронці можуть проаналізувати скільки Лапа зустрівся за останніх три роки з Косюком або його заступником Мельником, це зробити дуже просто – трафіки їх перебування) Але можно стверджувати, що раз в місяць це точно. Бо Володимир Іванович дуже любить цифру 20000, та і сімя в нього велика четверо дітей та дружина, яка працює завідуючим дитячого садочка і одержує дуже велику зарплату на яку може утримувати величезний будинок та домашню прислугу.

 А які ще ж здобутки? За часів керування Лапи зареєстровано понад 300 випадків спалаху африканської чуми свиней. За досить скромними підрахунками держава втратила понад 1,5 мільярди гривень. Країна на межі заборони експорту зернових. Виробництво та реалізація продукції, що не відповідає встановленим вимогам досягнуло найвищих показників. Скажіть будь ласка, де ви можете зараз купити масла без вмісту рослинних жирів…Знищена ветеринарна медицина на місцях, районні ветеринарні лікарні ліквідуються, фахівці ветеринарної медицини звільняються і йдуть працювати не за фахом, тому що на такі доходи 4-5 тис. гривень неможливо прожити.  На простих людей Вам Володимире Івановиче просто наср… Головне відтанцювати своєму ШЕФУ.

Враховуючи викладене, Ваше перезавантаження пане Милованов залиште краще собі і не піарьтесь будь ласка такими речами. Або ж гоніть цього Лапу поганою мітлою разом зі всією його командою, бо ЛАПА РУЛИТЬ і буде РУЛИТИ…., а Ви показуйте свої досягення на ФБ.

Олег Бойко


Теги статьи: Милованов ТимофейкорупціонериЗагребельний ВолодимирШевченко ОльгаЛапа ВолодимирДержспоживслужбаКабмін

Автор статьи:
Олег Бойко
Все статьи автора

Дата и время 02 декабря 2019 г., 09:10     Просмотры Просмотров: 8505
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.050267