АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 6°C
Харьков: 7°C
Днепр: 7°C
Одесса: 9°C
Чернигов: 5°C
Сумы: 6°C
Львов: 5°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Україна зупинила навалу Путіна – Міхнік

Україна зупинила навалу Путіна – Міхнік
Україна зупинила навалу Путіна – Міхнік

Провал російського вторгнення в Україну засвідчує, що вона стала для Москви другим Афганістаном

Таку думку в ефірі телеканалу Tvn24 висловив громадсько-політичний діяч, головний редактор Gazeta Wyborcza Адам Міхнік. Як свого часу СРСР поламав зуби на афганістанській авантюрі, так і нині Путіну в Україні дводиться сміятися на кутні. При цьому президент РФ обдурив себе сам, переконаний пан Міхнік. На думку ідейного натхненника "Солідарності", Путін припустився трьох катастрофічний помилок: тиснув на тодішнього президента Януковича, аби той не підписував асоціації з ЄС, намагався подужати український проєвропейський поступ грубою силою, покладав марні сподівання на стриманість реакцій ЄС і НАТО на "локальний конфлікт" – російську агресію в Криму й на сході України.

 

"Путін мав усі карти на руках.  зазаначив польський дисидент, який позиціонує себе як "антисовєцького русофіла".  Нині ж він є політиком в ізоляції, жодному слову якого ніхто не вірить, адже впевнені, що мають справу із брехуном. Єдине, що непокоїть західних лідерів, то його непередбачуваність".

 

 

Таким чином, Адам Міхнік уважає, що Україна зупинила нашестя Путіна. Попри всі його зусилля і плани, українці показали власникові харизми "не Сталіна, а ліліпута" не що інше, як "жест Козакевича". Однак Україна все ще потребує допомоги Заходу в становленні демократії, а також постачання зброї.

http://uainfo.org


Теги статьи: ВойнаУкраинаПутин

Дата и время 30 марта 2015 г., 15:37     Просмотры Просмотров: 4604
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.129255