АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -2°C
Сумы: 0°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 2°C
Ровно: 1°C

Рік без Криму. Чи будуть Яценюк та Турчинов сидіти на лаві підсудних, як їхні підопічні нині?

Рік без Криму. Чи будуть Яценюк та Турчинов сидіти на лаві підсудних, як їхні підопічні нині?
Рік без Криму. Чи будуть Яценюк та Турчинов сидіти на лаві підсудних, як їхні підопічні нині?

Ось уже рік Україна без Криму. Ось уже рік ми намагаємось щось зробити, щоб повернути Крим. Але так сильно намагаємось, що НІЧОГО не робимо. Тому вирішив пригадати тогорічні події, але трошки в іншому контексті.

Багато хто порівнює Путіна з Гітлером, або Гітлера з Путіним, що не є але надто важливим. Важливо є те, що ми завжди забуваємо уроки історії. Всі думають, що те, що було колись – вже не станеться. Але історія вчить, без минулого не буде майбутнього. Ось і мені пригадався одна подія з Всесвітньої історії.

В березні 1931 року уряди Німеччини та Австрії виступили з пропозицією щодо об’єднання у митний союз, але держави-лідери Європи виступили проти.

Написав тільки перше речення, а вже скільки цікавого. Березень, митний союз, лідери Європи виступили проти – десь я таке бачив(!)

І почалась довга підготовка анексії Австрії, вірніше буде сказати, аншлюс. Німеччина почали впроваджувати свою агентуру в основні державні та громадські установи. Почалась підготовка соціального ґрунту.

25 липня 1934 року 150 австрійців-есесівців, перевдягнуті в форму австрійської нацгвардії, захопили канцлера Дофуса. Вимога була одна – відставка на користь нацистського ставленика. Але вчасно мобілізовані війська зробили свою справу – «терористи» здались.

Якщо чесно, то нагадує Крим, та Путіну вдалось все зробити з першого разу. Якісь люди в зеленій формі («зелені чоловічки») захопили владу, поставили свого, блокували військові частини української армії. Їх було більше ніж в Австрії, вони діяли масово і швидко, блокуючи все і всіх. Не треба забувати про масові підкупи, вербування задовго до цього. Є ще одна відмінність - наша влада зробила категорично нічого: ні мобілізації, ні введення в Крим боєздатної армії, ні, хоча би, спроб домовитись.

Поїхали далі. Я думаю не треба нагадувати, що Гітлеру все ж таки вдалось захопити владу в Австрії в 1936 році, призначивши пронімецького лідера. В 1937 році чомусь (не знаю чому) країни Європи почали розцінювати аншлюс (або, як що бажаєте – анексію) як акт «заспокоєння» Німеччини. Вони «дали добро» Гітлеру на анексію Австрії, а в 1938 році в Лізі Націй заявили, що Австрія може не сподіватись на підтримку та захист.

Наші декотрі «лисенькі» хлопці, які на той час були при владі, теж вирішили що це зупинить Путіна. Я просто не можу зрозуміти їх логіку: на, тримай Крим, щоб тобі пусто було, але не чіпай нас більше. І як результат – війна, якій не видно кінця, мільйон біженців лише всередині держави, смерті серед військових і серед мирного населення, економічна катастрофа в регіоні, розруха і т.д. Віддавши Крим, ми підписались на багаторічну війну!

Я вже не кажу про тих УКРАЇНЦІВ, яких ви кинули напризволяще в Криму, тих татар, яких дискредитують і вбивають (при цьому, Кримчани ще й батальйон створили і воюють на Донбасі). Я думаю, їх не втішає те, що ми про них пам’ятаємо. Їм «пофіг», що президент каже тепер не тільки російською та українською, а ще й татарською. З часом вони зненавидять нас, і назавжди залишать бажання повернутись. Але повернемось до історичних фактів.

У лютому 1938 року Гітлер запросив австрійського канцлера Курта фон Шушніга до Німеччини, де змусив його погодитися на допущення до влади австрійських нацистів. Згодом Шушкіг відмовився від цих домовленостей. І як ви думаєте, що сталось далі? Все правильно – введення німецьких військ та призначення референдуму.

Цікавим є той факт, що 99% австрійців підтримали приєднання до Німеччини. В Криму трошки не дотягнули – всього 97%.

Ви запитаєте про те – де ж тут «підводне каміння»?! Юлію Тимошенко, якщо реально дивитись на речі, судили за підписання газового контракту, який був невигідним для України. Вона, ніби то, пішла проти українського народу. Виходячи з цього виникає питання – коли ж будуть судити Яценюка з Турчиновим?! Я думаю, що всі зі мною погодяться, що вони «без бою» віддали Крим. Можливо вони думали, що це зупинить Путіна. Не зупинило.

Крім того, вони дуже впевнено пройшли в парламент і зайняли важливі посади в українському уряді. Чому це замовчувалось під час виборчої кампанії?! Чому люди голосували за них?! Не зрозуміло.

Після арешту голови ДСНС, Яценюк заявив, що так буде з кожним. Я думаю, що ЦЕ треба почати з Арсенія Петровича. Якщо він заявляє, що ЦЕ торкнеться всіх, то, мабуть, впевнений в собі. Я не впевнений.

Історію пишуть переможці. Якщо ми вийдемо переможцями в ситуації з Кримом, то може ніхто не пригадає, як Яценюк і Турчинов зробили НІЧОГО для захисту українців у Криму. Але коли це буде. А вибори вже скоро. І ми все пам’ятаємо!

Наостанок хотілось сказати, що діти в школі кращу знають історію як України, так і всього світу. Але, нажаль, не можуть поки порівняти аншлюс Австрії з анексією Криму. Чому це не можуть зробити дорослі? Політики та їх аналітики? Це можна пробачити світовим лідерам – вони до останнього не вірили в агресію Путіна. Вони не хотіли визнати, що сучасна система світових норм вже руйнується.

Але нашим міністрам та депутатам цього пробачити неможливо. Україна, за багато століть, не раз потрапляла в схожі ситуації. Треба вчитись на власних помилках, якщо ви не можете навчитись на чужих. Я вже не кажу про класичну літературу з економіки, соціології та політології. Це власна історія, яку треба і необхідно знати.

Тому звертаюсь до наших «власть прідєржащіх» – почитайте хоча б власну історію, шановні державці! Не робіть тих самих помилок, бо це коштує надто дорого. Бо платять за ваше неуцтво та помилки українці надзвичайною дорогою ціною – власним МАЙБУТНІМ!

Автор: Нікіта Хрущов(с)


Теги статьи: Крым

Дата и время 30 марта 2015 г., 20:26     Просмотры Просмотров: 2850
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.086798