АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 21°C
Днепр: 21°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 20°C
Львов: 16°C
Ужгород: 19°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

Святослав Вакарчук вчитиметься у Єльському університеті

Святослав Вакарчук вчитиметься у Єльському університеті
Святослав Вакарчук вчитиметься у Єльському університеті

Відомий український співак та громадський діяч Святослав Вакарчук став учасником стипендіальної програми глобальних лідерів від Єльського університету (Yale World Fellows Program). Він - третій українець, який отримав таку можливість за 13 років існування програми.

Про це інформує інтернет-видання Єльського університету YaleNews.

Всесвітня стипендіальна програма Єльського університету – це єдина у своєму роді міжнародна ініціатива, спрямована на виявлення майбутніх лідерів, формування та подальший розвиток їх глобального співтовариства, а також впровадження принципу голобального взаєморозуміння.

Щороку на програму відбирають 16 стипендіатів із різних країн світу та сфер діяльності. Протягом 4-х місяців учасники проходять навчання за спеціально розробленою програмою лідерської освіти в Єльському університеті. Навчання за програмою почнеться всередині серпня та триватиме до грудня.

«Стипендіати – це мислителі та діячі на середньому етапі своєї кар’єри та зі значними досягненнями. Вони є динамічними креативними практиками, які вже отримали визнання за свою роботу, а перебування в Єлі стане корисним для дослідження ними важливих глобальних проблем та міждисциплінарних студій, удосконалення лідерських навичок та налагодження контактів з іншими лідерами нового покоління», – повідомляється на сайтіпрограми.

Разом із Вакарчуком, до числа цьогорічних стипендіатів програми, зокрема, увійшли перформансистка із Куби, журналіст з Індії, директор компанії з інновацій, технологій та менеджменту з Аргентини. Серед випускників цієї програми раніше був відомий російський опозиціонер Алєксєй Навальний.

У 2006-му році стипендіатом програми вперше став українець – український юрист та громадський діяч Ігор Шевченко. У 2008-му році до числа учасників Yale World Fellows Program увійшов український політик Андрій Шевченко.

zaxid.net


Теги статьи: Вакарчук

Дата и время 01 апреля 2015 г., 10:03     Просмотры Просмотров: 3097
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.055822