АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 16°C
Днепр: 17°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 14°C
Львов: 15°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

Як Баканов та Рябошапка зливають справу наркокартелю «Хімпрому»

Як Баканов та Рябошапка зливають справу наркокартелю «Хімпрому»
Як Баканов та Рябошапка зливають справу наркокартелю «Хімпрому»

Єгор Буркін — організатор нарко-синдикату “Хімпром”, доларовий мільярдер, який організував розгалужену мережу торгівлі наркотичними засобами на території країн СНД через чат-боти в “Телеграмм” та мережу Інтернет, шляхом так називаємих “закладок”.

При цьому, оплату за поломана доля, спокійно проживає на віллі в Мексиці, а його розгалужена мережа офісів, що приносить йому мільйонні статки, успішно функціонує вже за межами нашої країни, з яких здійснюється спілкування із покупцями наркотиків та координація дій закладників на території Російської Федерації, Казахстану, Білорусії та, невиключно, нашої країни.

Але повернемося на кілька років назад. 2016-2017 роки - офісиХімпрому” з реалізації наркотичних засобів здійснюють переїзд з території Російської Федерації до України, зокрема до м. Києва. Основною причиною передислокації офісів було те, що, як не дивно, Єгор Буркін не зміг домовитись з правоохоронними органами країни-агресора про прикриття своєї злочинної діяльності. Як результат, в лютому 2017 року діяльність російського філіалу “Хімпрому” була фактично повністю припинена — працівниками МВС та ФСБ РФ було вилучено близько 4 тонн синтетичних наркотичних засобів, близько З тонн прекурсорів, 250 одиниць лабараторного обладнання та арештовано 67 активних членів “ Хімпрому”.

На території нашої держави Єгор Буркін та його поплічники знайшлипідтримку в особі тодішнього керівника департаменту по боротьбі з наркозлочинністю Іллі Ківи, який отримуючи щомісячну данину, сприяв розростанню та збільшенню оборотів наркокортелю — станом на 2018 рік  Хімпром” на території України налічував близько 20 офісів, в яких працювалоприблизно 200 операторів, що вели торгівлю наркотичними засобами на території Російської Федерації, Білорусії та Казахстану. Фактично, була сформована злочинна організація, зі своїми кадровиками, поліграфологами та силовим блоком”.

Безперешкодна злочинна діяльність наркосиндикату “Хімпром” тривала на території України до березня 2019 року. Як це не дивно, але ще за часів колишньої корумпованої влади татодішнього керівництва Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України, в березні 2019 року була проведена наймасштабніша в історії Генпрокуратури та СБУ спсцопсрація, в ході якої паркокортель “Хімпром” фактично був ліквідований — одночасно було проведено близько 70 обшуків, припинено діяльність 15 нелегальних офісів “Хімпрому”, затримано та поміщено до СІЗО близько 30 активних членів злочинної організації, вилучено наркотичні засоби, вогнепальну зброю та вибухівку, арештовано близько 35 елітних автомобілів, якими користувалися злочинці, вилучено кошти в розмірі близько 10 млн. доларів США, які були отримані лідерами “Хімпрому” від реалізації наркотичних засобів.

Крім того, згодом в липні цього року було встановлено місцезнаходження нарколабораторії “Хімпрому” у Київській області, де було вилучено понад 200 кг готового наркотичного засобу, вартістю близько 5 млн. доларів США, та 10 тонн прекурсорів. Фактично, проведені правоохоронними органами України (ГПУ та СБУ) у першому півріччі цього року заходи, змусили лідерів “Хімпрому ” свою протиправну діяльність перенести за межі нашої держави.

На перший погляд, монжна було б констатувати, що Рябошапці та Баканову від їх попередників дістався дійсно досить достойний спадок - матеріали кримінального провадження відносно членів наркокортелю Хімпром”, по яким необхідно було б організуваті лише ефективну та системну роботу, а згодом направити обвинувальні акти до суду, конфіскувати до державного бюджету мільйони доларів, здобуті злочинним шляхом, та

відрапортувати суспільству та міжнародній спільноті про вказані досягнення у боротьбі з міжнародним злом. На превеликий жаль, ситуація з наркокортелем “Хімпром” в Україні відбулася не по вище зазначеному сценарію — Єгор Буркін, на мільйони доларів якого не “повелися” правоохоронці країни — агресора та колишні корумповані” ГПУ та СБУ, зумів собі “придбати” повну лояльність Рябошапки та Баканова, які очолюють тепер вже практично реформовані та незаангажовані ГПУ та СБУ.

До відома -Єгор Буркін, після затримання членів “Хімпрому” пропонував слідчим та прокурорам по провадженню 3 млн. доларів так званих відступних ” та у подальшому по 1.млн. доларів США щомісяця. Як стало відомо, Єгор Буркін, на даний час, заручившись за грошову винагороду пидтримкою наближених до Рябошапки та Баканова посадових осіб ГПУ та СБУ, домовився про усунення від досудового розслідування оперативно-слідчої групи по кримінальному провадженню.

Як результат — повністю вся оперативно-слідча група від прокурора та слідчого, які розслідували справу, до їх керівництва, були звільнені з органів прокуратури у зв’язку із реорганізацією.

Не потрібно бути великим фахівцем в правоохоронній діяльності, щоб зрозуміти, що по таким масштабним провадженням як “Хімпром” (налічує близько 200 томів), не то що звільняти слідчих та прокурорів, а просто змінювати їх склад , ні в якому разі не доцільно.

Разом з тим, ситуацію у криминальному провадженні ускладнювали наявність постійних фактів залякування свідків по провадженню (членами ОЗУ здійснено 4 підпали квартир свідків), погроз в їх адресу, постійного тиску на слідство, шляхом організації різноманітних “проплачених” мітингів, корумпованості судців Печерського районного суду м. Києва, які за грошові винагороди в розмірі від 10 до 100 тис. доларів США приймали необгрунтовані рішення щодо зміни запобіжних заходів до підозрюваних, переводу їх з ІТТ до СІЗО, відводу прокурора, зняття арештів з майна, тощо. Так, 125 тисяч доларів «занесли» в суд за зміну запобіжного заходу одному з підозрюваних – Карнаушенко «Кірі».

Все вищевказане призвело до масового укладання органом досудового розслідування з підозрюваними угод про визнання винуватості, а в майбутньому взагалі посприяє тому, що ряд активних членів “Хімпрому” повністю уникнуть кримінальної відповідальності.

Як не дивно, на даний час Єгор Буркін знову планує згодом перевести свої нелегальні офіси до України та розпочати злочинну діяльність в нашій державі, залучивши до неї наших громадян.

ОРД”


Теги статьи: СБУГенпрокуратураРябошапка РусланБаканов ИванХимпромБуркин Егор

Дата и время 23 декабря 2019 г., 22:28     Просмотры Просмотров: 1916
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Скандалы с Венедиктовой, Холодовым и Бакановым получили громкое продолжение: в НАПК проводят проверку
ВСК Рады передала СБУ и ГБР доказательства схем "налоговиков-скрутчиков-конвертаторов", - Уманский
Обыски в киевском университете имени Шевченко связаны с деканом юрфака Иваном Гриценко

Руководитель полиции Павлограда организовал банду, которая пытала людей для "раскрываемости"
СБУ накрыла огромную партию техники Apple и Samsung на 100 млн гривен
Суд обязал СБУ открыть уголовное дело против главы Минздрава Степанова

В КНУ имени Шевченко пришли с обысками
Баканов и ТММ
Декларації СБУ: заступники Баканова не показують свої статки

Уряд виділив землю під житло для військовослужбовців СБУ
НАЗК перевірить очільника СБУ Баканова у зв’язку з можливим суміщенням посад через керівництво іспанською фірмою
Суд разрешил задержать 11 подозреваемых руководителей и главаря «ЛНР»

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.188166