АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -7°C
Харьков: -6°C
Днепр: -4°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -7°C
Львов: -3°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -4°C
Ровно: -4°C

Ложкіна – за грати? Розпочався суд над главою адміністрації Порошенка (документ)

Ложкіна – за грати? Розпочався суд над главою адміністрації Порошенка (документ)
Ложкіна – за грати? Розпочався суд над главою адміністрації Порошенка (документ)

Ложкіна можуть звільнити за рішенням суду! Розпочався судовий процес над Главою Адміністрації Президента України Борисом Ложкіним за відмову в розсекречуванні матеріалів “справи Гонгадзе” та порушення права особистого прийому народного депутата, гарантованого статтею 17 Закону України “Про статус народного депутата України”.

Нагадаю, що 12 березня 2015 року я був в Адміністрації з метою зустрічі з державним експертом з питань таємниць оскільки в матеріалах кримінальної справи є два доручення Президента України Кучми з грифом таємно.

Відповідно до Переліку посадових осіб, затвердженого Указом Президента України від 01 грудня 2009 року № 987/2009, ці функції покладаються на пана Ложкіна. Також під час зустрічі я планував обговорити питання ратифікації Римського статуту, та його можливої причетності до покривання факту державної зради капітана СБУ Шляпкіна, який втік на територію Російської Федерації разом з державною таємницею. 

Проте Борис Ложкін відмовився провести прийом і задовольнити озвучені мною вимоги. Тепер він постане перед судом! Працівники Адміністрації Президента України є державними службовцями, приймали присягу, в якій зокрема обіцяли суворо дотримувати Конституції та законів України. Тепер після винесення судом рішення про порушення Борисом Ложкіним закону, з’явиться підстава для припинення його державної служби за порушення присяги у відповідності до вимог статті 30 Закону України “Про державну службу”. І це має зробити Президент Порошенко!  


Джерело: http://patrioty.org.ua/


Теги статьи: Ложкин

Дата и время 02 апреля 2015 г., 14:24     Просмотры Просмотров: 2989
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.086649