АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 26°C
Харьков: 29°C
Днепр: 33°C
Одесса: 34°C
Чернигов: 26°C
Сумы: 27°C
Львов: 24°C
Ужгород: 27°C
Луцк: 25°C
Ровно: 24°C

І це нова муніципальна міліція?

І це нова муніципальна міліція?
І це нова муніципальна міліція?

4 лютого 2015 року деяких підприємців малого бізнесу запросили в приміщення ДНД Печерського району який знаходиться за адресою пров. Виноградний 1/11. Керівник Печерського ДНД який представився як Олександр запропонував охоронні послуги які буде надавати ТОВ «Печерськ сервіс» директором якого, як пізніше виявилось, є заступник керівника ДНД. Після укладання договору ТОВ зобовязувалось нібито лобіювати інтереси підприємців, погоджувати місця та захищати від КП «Благоустрій» та міліції. (https://www.youtube.com/watch?v=rALUR-5pZ9g)

Підприємці відповіді на пропозицію не дали що і було приводом для наступної зустрічі. Так звані ДНДшники приїхали на авто Volkswagen T3 з номерами «КАРАТЕЛІ» та почали погрожувати підприємцям. Якщо останні не заплатять 1500 грн. з однієї машини кав’ярні працювати не будуть. Слова погроз та вимагання грошей один з підприємців записав на диктофон (https://www.youtube.com/watch?v=mRXOf… ). 

Не отримавши грошей молоді чоловіки з нашивками «Кївська міська варта» в кількості 8 осіб привселюдно на площі побили одного з підприємців, щоб показати іншим хто головний. В часи Януковича такого свавілля не було! (https://www.youtube.com/watch?v=P76BYIoYxos)

 

Олексій Бусаєв

ОРД


Теги статьи: Милиция

Дата и время 02 апреля 2015 г., 15:52     Просмотры Просмотров: 4360
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.06818