АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 14°C
Днепр: 15°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 13°C
Львов: 10°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 9°C
Ровно: 10°C

Журналістське розслідування: Хто отримав гроші за підбиту техніку ворога?

Журналістське розслідування: Хто отримав гроші за підбиту техніку ворога?
Журналістське розслідування: Хто отримав гроші за підбиту техніку ворога?

Вчора була оприлюднена інформація про виплату винагород  українським воякам за підбиту ворожу техніку та виконання бойових завдань.

Ініціатива дійсно гарна, адже такі виплати мають на меті заохотити українських вояків та підняти рівень життя їхніх родин. Що відбувається насправді і кому виплачуються гроші – дізнався журналіст ІНФОРМАТОРу  беспосередньо у бійців з передової і не тільки. Тих хлопців, які знають про ситуацію не з газет.

Прокоментуйте будь-ласка оприлюднену вчора виплату винагороди українським військовослужбовцям в сумі 1 000 000 гривень за підбиту ВСУ техніку ворога. Чи відомо Вам про випадки реальних виплат ? А як можете прокоментувати умови виплати винагороди?

Каримов, позивний  “Руслан”, екс-командир окремого розвідвзвода в Золотих Воротах:      Нет,я про это не слышал чтобы кто то, что то получил.Та и никто про это ничего не говорит…. Что касается меня,мы прошлым августом подбили под Луганском их Т-72 и украли у них из под носа Урал с ракетами РСЗО 38 штук,  об этом написанно в моей странице,если интересно найдите и почитайте, это официально зафиксированные факты, никто про нас даже не вспоминает.Фото урала со снарядами я уже предоставлял в Киевский главк и в штаб ато и что?А ведь во время этой операции я рисковал жизнями моих ребяток и жизнью своей. 

Вам журналистам надо поднимать шум, потому что все это теряется в бумажках и в штабах, мы на фронте, нам некогда да и негде это делать, у нас здесь есть чем заниматься, а вот вам надо добиваться правды, если вы не боитесь это делать.

Вы пробовали во время боя подползти и снять подбитый танк?Надо подползти хотя бы метров на сорок чтоб силуэт был отчетливый. Эту байду пишут бараны, которые ближе 50 км на войне не были, это какую аппаратуру мне надо иметь чтоб с трехста ме тров снять подбитый танк? Ерунда это все.”

Сава Савченко, солдат батальону “Донбас”:    “На мою думку мотивація потрібна, і фінансова винагорода її створює. Інша справа що зафіксувати факт підбиття техніки вкрай важко, а іноді і просто неможливо. Приклад – артилеристи. Або в бою – не полізеш же перевіряти на скільки % пошкоджено танк.. Отже прийняття рішень лягає на якогось офіцера, отже створює простір для корупції. Особисто мені такі факти корупції не відомі, оскільки система винагород запрацювала зовсім недавно.

як на мене проблема полягає в тому що “повноту” доказів так чи інакше визначає людина, “заслуги” того чи іншого бійця визначає командир, отже для корупції простір є.”

Богдан Тицький, доброволець батальйону ОУН, координатор Чорного Комітету:    “Нам колись обіцяли 1000 грн в день і страховувати життя на 1000 000 грн. Зараз нам обіцяють 1000 000 за знищену техніку. Переконаний, що ніякі кошти до бійців не дійдуть, хоча гроші можуть і виділити. Це звичайний популізм або корупційна схема. Краще б подбали про військових і нормально їх спорядили і видали нову зброю.

Та в решті решт. це практично не реально зафіксувати. У нас немає змоги під час бою фотографувати щось. Тож я наголошую на популізмі таких слів.”

Мирослав Гай волонтер:   Я не знаю жодного бійця хто б отримав.

Дивно, але ніхто ні проякі виплати нічого не чув. І це при тому, що виплачено вже близько мільйона гривень !

Може виплатили якомусь генералу, що посивів сидячи у штабі ? Чи може міністру  у відомстві, який був ініціатором такої важливої справи? Чи може головнокомандуючому за глобальні стратегічні досягнення?

Прості солдати, що сидять біля гармати, чи у танку й досі отримують  лише обіцянки.

Роман Засуха для ІНФОРМАТОРа.


Теги статьи: БтрАТО

Дата и время 03 апреля 2015 г., 14:03     Просмотры Просмотров: 4173
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

«До российской границы осталось не так далеко»: бойцы рассказали об успехах ВСУ на Донбассе
На Донбассе в пятницу ранили одного украинского военного
Террористы атаковали ВСУ на Донбассе запрещенным оружием: есть раненый

Яроша на Донбассе больше нет: что произошло на самом деле
Ярош заявил о создании отрядов теробороны во всех областях Украины
Террористы устроили ВСУ кровавый понедельник на Донбассе и получили жесткий ответ

В Луганской обл. введены в действие все полицейские стационарные блокпосты
Украинская армия имеет потери на передовой. Ситуация на Донбассе
Некоторым уже не воевать: ВСУ успешно отбили атаку боевиков в районе Авдеевки

В СБУ озвучили число сотрудников, погибших на Донбассе
В зоне ООС в результате обстрела погибли мать и дочь
День в районе ООС: Боевики 11 раз нарушали перемирие, ранены два бойца ВСУ

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.168789