АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -2°C
Днепр: -1°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -2°C
Львов: -2°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -1°C
Ровно: -1°C

Один з кандидатів у директори Антикорупційного бюро перевірку не пройшов

Один з кандидатів у директори Антикорупційного бюро перевірку не пройшов
Один з кандидатів у директори Антикорупційного бюро перевірку не пройшов

Троє з чотирьох кандидатів на посаду директора Національного антикорупційного бюро України пройшли спеціальну перевірку, ще по одному спецслужби дали негативний висновок.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив член Конкурсної комісії з обрання кандидатів на посаду Директора Національного антикорупційного бюроЮрій Бутусов.

«Один кандидат з чотирьох спецперевірку не пройшов - щодо нього є негативний висновок українських спецслужб. Документів та підстав для відмови не бачив. Таким чином у фінальній стадії конкурсу братиме участь не менше трьох кандидатів. Що там стосовно четвертого - з’ясуємо», - написав Бутусов.

Водночас він пояснив, що затримка із завершенням спецперевірки пов’язана з помилками, яких кандидати припустились у своїх деклараціях.

Наступне засідання конкурсної комісії, на якій має бути ухвалене рішення про передання Президентові двох або трьох кандидатур на посаду директора Національного антикорупційного бюро, відбудеться 7 квітня о 14:00. Воно транслюватиметься в режимі онлайн. Після того як кандидатури буде подано, Глава держави матиме 10 днів, аби остаточно визначитися.

Як повідомляв Укрінформ, 6 березня конкурсна комісія направила на спецперевірку чотирьох кандидатів, які у другому турі співбесід здобули підтримку п’яти і більше членів комісії: це Яків Варічев, Микола Сірий (в обох - по 5 голосів), Артем Ситник (6 голосів) і Віктор Чумак (7 голосів).

Зазначимо, що на повне формування і набір персоналу НАБ за законом відводиться 6 місяців від дати набуття ним чинності (25 січня). Тобто до 25 липня 2015 року директор Національного антикорупційного бюро має сформувати 7 регіональних управлінь та набрати до 700 осіб персоналу, з яких до 200 мають бути начальницького складу.

Згідно із законом, завданням Національного антикорупційного бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці.

ukrinform.ua


Теги статьи: Антикоррупционное бюро

Дата и время 03 апреля 2015 г., 20:36     Просмотры Просмотров: 2649
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 января 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.068815