АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 24°C
Харьков: 24°C
Днепр: 26°C
Одесса: 26°C
Чернигов: 24°C
Сумы: 24°C
Львов: 17°C
Ужгород: 23°C
Луцк: 21°C
Ровно: 22°C

Як російські ватники у Криму готуються влітку зустрічати українців (ФОТО)

Як російські ватники у Криму готуються влітку зустрічати українців (ФОТО)
Як російські ватники у Криму готуються влітку зустрічати українців (ФОТО)
Деякі жителі Криму і Севастополя настільки засліплені у своїй ненависті до всього українського, що готові навіть в літній туристичний сезон вбивати туристів з України і відбирати їхню власність.
 
Про таку новину повідомляє «Преса України».
 

 

 Пропонуємо нашим читачам фотоскан чергового невмотивованого викиду антиукраїнської агресії одного жителя Севастополя, який погрожує вбивати і відбирати автомобілі в громадян України. Цей російський ватник повідомляє всьому світу свою позицію під ніком «Mr Spaun».
 «Хохлятские у.бки… В Крым они, бл.дь - отдыхать собрались. АААХ…ЕТЬ. точно - дети е.анутых б.ядей, вы тут смерть свою найдете», - обіцяє українським туристам російська ватник. «Мы вам бл.дям укропским - такой душевный отдых устроим - пешком бл.дь по шпалам ух.ярите в укропину – обратно», - продовжує російський нацист. «Вэлкам - в СЕВАСТОПОЛЬ, (желательно на дорогих авто) нам они очень не помешают)))))))))) мрази - давайте – приезжайте», - завершує «Mr Spaun».
 
 Нагадаємо читачам «Преси України», що кремлівські пропагандисти в ці дні шукають в Україні українських співаків, які б за тридцять тисяч доларів США погодилися б заспівати 9 травня 2015 року у Москві на Красній площі. Також цю інформацію підтвердила українська співачка Ольга Юнакова, до якої теж зверталися кремлівські пропагандисти. «30000$ мені запропонували за виконання 3-х пісень українською мовою! 9 травня на Красній площі у Москві. Економічно - цікаво, морально-етично -НЕДОПУСТИМО! Хто з наших буде стояти на тій сцені???
 Побачимо...», - повідомляє Ольга Юнакова в соціальних мережах. Ну що ж. Чекати залишилося недовго і тоді можна буде побачити, хто ж насправді спокусився на московські гроші і буде приймати участь в вищевказаному пропагандистському шабаші імені Путіна. 
 
 
 
Джерело: http://uapress.info/uk/

Теги статьи: Крым

Дата и время 04 апреля 2015 г., 17:57     Просмотры Просмотров: 3498
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.078132