АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 20°C
Днепр: 22°C
Одесса: 24°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 19°C
Львов: 19°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

ЗА ЗАВИЩЕНИМИ ТАРИФАМИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ СТОЯТЬ ОЛІГАРХИ

ЗА ЗАВИЩЕНИМИ ТАРИФАМИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ СТОЯТЬ ОЛІГАРХИ
ЗА ЗАВИЩЕНИМИ ТАРИФАМИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ СТОЯТЬ ОЛІГАРХИ

Юлія Тимошенко виступає за реформування Національної комісії з регулювання електроенергетики та підтримує звернення до прем’єр-міністра щодо призначення керівника Антимонопольного комітету України.

Про це лідер «Батьківщини» заявила в ефірі програми «Шустер LIVE» на телеканалі «112 Україна».

За її словами, за завищеними тарифами для населення стоять олігархи, які контролюють обленерго, і Національну комісію з регулювання електроенергетики, тож їх треба позбавити цього впливу.

«Те, що у вас завищений тариф, треба дякувати цим людям, тому що єдина комісія - Національна комісія з регулювання електроенергетики та комунальних послуг (НКРEКП) - це ті, хто встановлюють тарифи, закладають норми втрат, встановлюють норми, яких взагалі в світі не існує. Ця комісія багато років знаходиться під впливом цих людей. Вони її тримають, вони її фінансують, вони їй ставлять завдання», - зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» також повідомила, що найближчим часом буде ухвалюватися законопроект про комісію з питань регулювання електроенергетики, тому головним завданням Тимошенко вбачає перетворення НКРЕ в незалежну інституцію, яка буде підконтрольною громадськості.

«Нам потрібно її відкрити для суспільства. Там мусять бути споживачі, громадськість, профспілки, роботодавці, енергетики,газовики. Це мусить бути абсолютно відкритий для суспільства орган», - підкреслила вона.

Тимошенко також переконана, що «тарифи, їх структура, мають виставлятися публічно, а сьогодні це - таємниця за сімома замками».

Окрім цього, лідер фракції вважає, що для наведення порядку в економіці потрібно якнайшвидше призначити керівника Антимонопольного комітету України.

У зв’язку з цим вона повідомила, що «Батьківщина» підтримує відкрите звернення до прем’єр-міністра України щодо негайного внесення та розгляду цього питання в парламент.

«Утім, фракція підтримає лише незаангажованого кандидата, який буде здатний боротися з олігархами та монополіями, оскільки Антимонопольний комітет може стати або інструментом «даху» для монополій, або ще більш сильною зброєю проти монополій, ніж Генеральна прокуратура проти злочинності», - наголосила Юлія Тимошенко.

http://intvua.com


Теги статьи: ТарифыТарифиТимошенко

Дата и время 04 апреля 2015 г., 18:44     Просмотры Просмотров: 3584
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.070225