АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 8°C
Харьков: 10°C
Днепр: 14°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 5°C
Сумы: 6°C
Львов: 9°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 10°C
Ровно: 10°C

«Гурвізація» Одеси

«Гурвізація» Одеси
«Гурвізація» Одеси

Шановні громадяни оновленої та очищеної України! Ви знаєте, що Одеса почала готуватися до виборів мера.

Одним з претендентів на посаду є Гурвіц Е.Й., який за сприяння політичної партії «Удар» активно протискує у керівники правоохоронних структур  Одещини корумпованих та нечистих на руку осіб.

         Зокрема, на посаду начальника УСБУ в Одеській області призначений полковник Кураш С.П., який у період служби займав посаду офіцера діючого резерву в Одеській міській раді («смотрящий» від Одеського управління) за роботою Одеської міської ради та Одеського виконавчого комітету та виконував насамперед вказівки Гурвіца Е.І., а не керівництва Одеського управління в цілому.

         На посаду заступника начальника УСБУ в Одеській області призначений 60-річний пенсіонер СБУ Жолобов В.О., який за часи правління Гурвіца Е.І. також був офіцером діючого резерву в Одеській міській раді та «власним цуциком» поважної людини міста. Обидві вищевказані особи за весь період служби були вузловими ланками в ланцюжку корумпованої вертикалі влади.

В функціональні обов’язки Жолобова В.О. входить контроль за оперативною діяльністю відділу «Т» (захист національної державності, а саме: всі політичні організації, всі релігійні течії, виявлення фактів незаконного зберігання зброї, боєприпасів та вибухових пристроїв та інше). Тобто, для зацікавлених осіб, сепаратистів та казнокрадів, Жолобов В.О. та Кураш С.П. в період чергової виборчої компанії без сумніву стануть джерелом витоку всієї інформації (засекреченої та гласної), яка буде надходити в Управління, а також на замовлення або за винагороду можуть керувати оперативною розробкою замовлених осіб, в тому числі політиків, що заважатимуть Гурвіцу Е.Й.  «зійти на трон».

         Правою рукою Гурвіца Е.І. є колишній співробітник КГБ та СБУ Хотін І.І., який має безпосередній вплив на вказаних посадовців УСБУ та координує їх роботу в цілому, так як безпосередньо приймав участь у їх призначенні.

         Громаді та всім політичним діячам Одещини час усвідомити, яка велика вірогідність того, що за для шантажу або на замовлення Ви попадете в поле зору Управління та відносно Вас будуть проводитись замовні оперативно-технічні заходи, які обмежують права та свободи людини та станеться витік конфіденційної інформації про вас та членів ваших родин. Ваша громадська позиція не дасть позитивних результатів та підтасоване недобросовісними  СБУшниками лайно, злите на громадське обговорення не дасть змогу чесно перемогти на виборах.  

           Вищезгадані особи не мають ніякого морального права обіймати керівні посади, тим більше у органах правопорядку! 

Небайдужі офіцери Одещини

ОРД


Теги статьи: ГурвіцОдеса

Дата и время 11 марта 2014 г., 09:48     Просмотры Просмотров: 3520
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Учасник стрілянини в "Трьох баранчиках" Одеси хоче поновити анульовані дозволи на зброю
В Одесі у матері забрали недоглянуте немовляти з гострим бронхітом
Шантаж у інтернеті: дорослий педофіл роками ґвалтував дівчат-підлітків

На 2 травня ОПЗЖ готує провокації в Одесі, – “Нацкорпус”
В Одесі водій збив на переході трьох юнаків і втік з місця події
На очах у сина: під Одесою чоловік застрелив кохану та спробував вкоротити собі віку

Граденицький флібустьєр
Одразу ж після публічного обурення Авакова одеський суддя скасував виписану ним індульгенцію злодію в законі "Кобі Руставському"
В Одесі затриманий кримінальний авторитет із Закавказзя

До морських портів Одеси зброю та боєприпаси переправляли у побитих транспортних засобах
В Одесі жорстко затримали "Мамуку Хонського"
В Одесі поліцейського судитимуть за викрадення авто

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.090472