Чому у Зе!команди нічого не виходить

Чому у Зе!команди нічого не виходить
Чому у Зе!команди нічого не виходить

Чапаєв. Знаєте, чому у Зе!команди нічого не виходить? Тому, що вони надто молоді і самовпевнені, і фільму "Чапаєв" не бачили.

Ключовий навчальний момент фільму в СССР знали всі:

"Ранєн? ну і дурак", – говорить Чапай підлеглому. І далі йде цікава емоційна лекція про те, де повинен бути командир у різних обставинах.

А у нас міністерка Зоряна Скалецька, героїчно, я би сказав "на ліхом канє" – усе-таки повертається на 14 днів проходити карантин у Нових Санжарах разом із групою наших "уханьців".

Те, як саме привозили наших – весь світ уже знає. Але нам, як дітям – подавай казку кожного вечора.

А тут, як говорив іще один герой знаменитого радянського фільму Іван Васильович Грозний: "Ета что же палучаєтся? Я тут, а у мєня там швєди Кемь взялі?".

Так ось, для картинки звичайно класно. Міністерка, яка готова на "врачєбний подвиг". Але ж у тилу Кємска волость. Я, я, Кемска волость.

І Кемску волость, де закупок ліків на мільярди гривень вже хочуть знову зайняти старі веселі кадри, які ще за Богатирьової рулили. Там тендерних закупівель – на мільярди. От би міністерці слідкувати за "шаловлівими ручками" деяких діячів, які хочуть попиляти бюджет.

А тут же з 1 квітня – другий етап медичної реформи. От би поїхати у якийсь Ямпіль і глянути на той звиздець своїми очима.

От би поставити перед своїми (Слугами народу і головним Найвеличнішим слугою) руба питання: чому в областях вперше за 5 років погано з бюджетами? Не через медреформу? А давайте їм субвенціями додамо на ремонти медичних закладів. А інакше приїду з Санжар і накашляю на всіх вас.

Я палкий прихильник медреформи, але боюся, що у них зараз щось піде не так.

А де має бути воєнноначальник? Правильно, не красуватися в атаці з чимось наперевіс. А керувати боєм на головному напрямку, попередньо намалювавши із штабними красиво стрілочки на карті.

Приймати звіти про виконання надважливих доручень. Когось розстріляти перед строєм, тим більше, що проста піхота давно вже хоче порозстрілювати тих, що хочуть за їх рахунок прибарахлитись. Ну, в піхоті завжди хочуть крові тилових. А стрілочки на карті теж треба комусь малювати. І бойові сто грамів з кашою треба ж щоб хтось у бойові частини відправляв. Але щоб сто грамів не сильно розбавляли, а у каші бувала і тушонка.

Ось за чим має слідкувати у цих умовах міністр.

Там у фільмі Чапаєв є ще один епізод: як вони відбиваються від капелевців (білих добровольців).

Тільки нагадаємо, що капелевців був полк. А у червоних – дивізія, в якій було чотири полки. Ледь відбилися дивізією від полку (позорище) – а гонору – наче Наполеона порвали.

От тут Слугам рівних немає – незаслужено ордени на грудь – і ну гонориться.

Терміново і під розпис: у всіх міністерствах подивитися фільм "Чапаєв". Хуже нє будєт.

Віктор БОБИРЕНКО

Дата и время 25 февраля 2020 г., 13:15     Просмотры Просмотров: 1656