АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -7°C
Харьков: -6°C
Днепр: -4°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -7°C
Львов: -3°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -4°C
Ровно: -4°C

У Києві відродилася знаменита націоналістична партія

У Києві відродилася знаменита націоналістична партія
У Києві відродилася знаменита націоналістична партія

У Києві відбулась довгоочікувана подія в історії українського націоналізму і, зокрема, для активістів, прихильників та друзів УНА-УНСО.

Представниками 17 регіонів України та м.Києва було прийняте історичне рішення про відновлення і активний розвиток політичного крила УНА-УНСО. Нагадаємо, що партія УНА припинила своє самостійне існування після об’єднання з Правим Сектором у березні 2014 р., проте співпраця не склалась і була припинена остаточно наприкінці 2014 р., про що лідери УНСО неодноразово повідомляли у офіційних джерелах організації.

На з’їзді було офіційно зареєстровано 78 делегатів та більше 70 гостей з Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Чернівецької, Черкаської, Харківської, Херсонської, Хмельницької областей та м.Київ. Делегати з’їзду прийняли ряд принципово важливих рішень для подальшої реєстрації в Міністерстві юстиції України, зокрема, затвердили назву партії, юридичну адресу, статут, обрали голову партії та персональний склад основних керівних та контролюючих органів. Головою політичної партії УНА-УНСО було обрано Костянтина Фуштея.

Заступником Голови партії одноголосно обрано славнозвісного полковника Устима - Валерія Бобровича. Також до Проводу партії ввійшли С.Чумак, Н.Чангулі та Я.Лагнюк. Головою Виконому партії став Ярослав Лагнюк, до складу Виконкому ввійшли також Ю.Симчишин та А.Старостін. Центральну контрольно-ревізійну комісію очолить Петро Байса, а допомагатимуть йому контролювати фінансову діяльність партії П.Кузів та В.Джигар. Також було обговорено і затверджено Головні завдання партії на 2015-2016 рр, на основі яких буде написано програму політичної сили УНА-УНСО.

Експрес онлайн


Теги статьи: УНА - УНСОУНА

Дата и время 09 апреля 2015 г., 20:47     Просмотры Просмотров: 2154
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.051709