АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 8°C
Днепр: 10°C
Одесса: 10°C
Чернигов: 7°C
Сумы: 7°C
Львов: 6°C
Ужгород: 8°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Красиво жити не заборониш. Голова Держгеонадр обзавівся квартирою за чотири мільйона

Красиво жити не заборониш. Голова Держгеонадр обзавівся квартирою за чотири мільйона
Красиво жити не заборониш. Голова Держгеонадр обзавівся квартирою за чотири мільйона

Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах придбав квартиру у столиці за понад чотири мільйони гривень.

Про це стало відомо із суттєвих змін у декларації чиновника.

15 березня Опімах задекларував придбання квартири у Києві на 116,4 “квадрати” вартістю 4 мільйони 152 тисячі 306 гривень. Вочевидь, йдеться про новобудову, адже продавцем майна виступила юридична особа – Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Маріон Інвест”. 

Виходячи з даних у декларації за 2018 рік (наразі у базі НАЗК декларація за минулий, 2019 рік, відсутня, – ред.) Опімах – дуже заможна людина.

Окрім новопридбаної квартири у Києві, про яку йшлося вище, він володіє ще однією квартирою у столиці на 46,4 “квадрати”, право на користування якою має і його дочка. Також Опімах має право користуватися квартирою у Києві на 67,8 “квадратів”, яка належить батьку чиновника. Дружина чиновника має право користування ще однією квартирою у столиці на 72,9 “квадрати”.

У документі зазначено ще одну київську квартиру у власності чиновника – об’єкт незавершеного будівництва. Вочевидь, будівництво завершено і саме її Опімах задекларував днями.

Також чиновник має бюджетне авто.

За 2018 рік Опімах заробив у Асоціації “АГКУ”, де працював до призначення у Держгеонадрах, 5 мільйонів 48 тисяч 528 гривень і отримав від держави 4 300 гривень допомоги по догляду за дитиною до досягнення трирічного віку.

Родина чиновника має чималі грошові активи. Опімах декларує інвестиційну участь (внески до кредитних спілок та інших небанківських фінансових установ) у АТ “Маріон Інвест” у розмірі 3 мільйони 463 тисячі 960 гривень; 78 тисяч доларів США, 8 тисяч євро та 1,4 мільйона гривень готівкою; та кошти, розміщені на банківських рахунках: 57 365 грн. у АО “БАНК КРЕДИТ ДНЕПР”, 891 гривня у АТ “УКРСИББАНК” та 418 доларів США у АТ “УКРСИББАНК”.

Раніше ІНФОРМАТОР писав про те, що наприкінці минулого року Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах поповнив свої чималі статки ще на 4,3 мільйона гривень.

27 грудня Опімах задекларував дохід – премію за І-ІІІ квартали 2019 року, нараховану за попереднім місцем роботи у розмірі 4 мільйони 320 тисяч 918 гривень.

У листопаді Кабінет Міністрів призначив Романа Опімаха главою Державної служби геології і надр (Держгеонадр) за результатами конкурсу.

До цього призначення в уряді Опімах обіймав посаду виконавчого директора Асоціації газодобувних компаній (“АГКУ”) з 2016 року. До приходу в асоціацію він був радником міністра енергетики та вугільної промисловості з питань нафтогазового сектора, а також керівником відповідного напряму в Координаційному центрі зі зв’язків з Кабінетом Міністрів.

Асоціація газовидобувних компаній України або “АГКУ” — найбільше об’єднання вітчизняних газовидобувних підприємств державної та приватної форми власності в Україні. До складу Асоціації входять: “Укргазвидобування”, “ДТЕК Нафтогаз”, “Burisma Group”, “Укрнафтобуріння”, “Geo Alliance Group”, група компаній “Smart Energy”, “Полтавська газонафтова компанія” та “КУБ-ГАЗ”.

Станом на 2018 рік компанії Асоціації видобували 92% українського газу, створювали 26 000 робочих місць та забезпечували 8% надходжень до державного бюджету. Тож багатомільйонні премії для Асоціації – не дивина.

З часу подачі декларації за 2018 рік, Опімах вже вносив зміни до документа минулого року. У листопаді чиновник задекларував нарахування заборгованості по заробітній платі за попереднім місцем роботи (“АГКУ”, – ред.) у розмірі 371 тисяча 810 гривень.

Нагадаємо, колишній президент України, народний депутат від “Європейської солідарності” Петро Порошенко продовжує отримувати мільйонні прибутки, однак за останні два тижні спромігся заробити лише незначну для себе суму – пів мільйона гривень.


Теги статьи: НерухомістьДеклараціяКвартириОпимах РоманДержгеонадра

Дата и время 17 марта 2020 г., 15:18     Просмотры Просмотров: 878
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Що вони собі насудили: суддя Гайсинського районного суду Іван Капуш
Мільйонери в уряді. Топ-менеджер ІСД претендує на посаду у Міністерстві енергетики
Екс-депутат від БПП збрехав у декларації про вартість придбаного елітного авто

Доходи у розмірі понад мільйон гривень задекларували 3150 українців
Фіскал Януковича Поїзд штурмує уряд у прагненні повернутися до “годівниці”
Суддя Гайсинського районного суду Вінницької області Іван Капуш: суддя мультимільйонер з розкішним будинком

Податковий начальник Володимир Луговський: київський мультимільйонер в житомирському засланні
Сергій Береговий: податковий начальник який любить Mercedes
Вишгородський податківець Олександр Назарчук: люблячий тато заможнього сина-бізнесмена

Як закарпатський фіскал Роман Луник на посаді нечувано розбагатів
Рецепт успіху львівського податківця Василя Кресяка: як стати мультимільонером все життя збираючи податки для держави
Землероби в судівських мантіях та прокурорських мундирах

Комментарии:

comments powered by Disqus
24 мая 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.161379